28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

Принц Брунея одружився з онукою радника султана і показав знімки з весілля

Принц Брунея одружився з онукою радника султана і показав знімки з весілля
Фото: instagram.com/tmski

Принц Брунея Абдул Матін, якого вважали "найзавиднішим холостяком" країни, одружився зі своєю коханою Аніше Іса Калебич. Весілля пари, яке відвідають члени королівських сімей з усього світу, святкуватимуть протягом 10 днів, але сьогодні, на п'ятий день урочистостей, їхній шлюб нарешті набуде чинності. Про це пише Daily Maily.

У день весілля принц та його кохана приміряли національний одяг Брунея. За традицією, урочиста церемонія проводиться нареченим та його сім'єю, а потім наречену представляє старійшина або її законний представник. Після цього чоловік клянеться взяти кохану за дружину і піклуватися про неї в присутності Бога та інших свідків.

Про стосунки пари мало відомо. Як пишуть ЗМІ, закохані зустрічаються вже кілька років і разом побували на різних заходах, включаючи весілля сестри Матіна, принцеси Азема Ні'матул Болкіах. Вперше пара з'явилася разом на публіці в останній день 2023 року. Аніше – онука одного з найближчих людей султана, радника Пєхіна Дато Іси. Вона власниця бренду одягу Silk Collective та співзасновниця туристичної фірми Authentirary.

Принц Матін - четвертий син і десята дитина 77-річного султана Хассанала Болкіаха та його колишньої другої дружини 67-річної Маріам Абдул Азіз. Він музикант. У 2016 році здобув ступінь магістра мистецтв у галузі міжнародних досліджень та дипломатії у Лондонському університеті. У тому ж році журнал Tatler назвав його одним із 50 найпривабливіших холостяків Азії.

Фото
Фото
12 Сiчня13:40
Новини по темі: Весілля королівська сім'я