28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

39-річна акторка Вікторія Варлей із "Холостяка-12" народила первістка

39-річна акторка Вікторія Варлей із
Фото: viva.ua/Романа Урбанович

Учасниця романтичного реаліті "Холостяк-12" Вікторія Варлей вперше стала мамою. У акторки та її чоловіка, бізнесмена Петра народилася дочка. Дівчинка з'явилася на світ 1 січня 2024 року. Радісною новиною 39-річна артистка поділилася в соцмережах, опублікувавши кадри з новонародженою, а також в інтерв'ю виданню Viva.

- Ми були від початку і до кінця разом. Взагалі я відмовлялась від його присутності на пологах, але коли зайшов лікар і сказав: «Будемо народжувати», все почало розвиватись так стрімко, що чоловік і оговтатись не встиг, як вже тримав мою ногу. А я спостерігала за цим усім, наче за мультиком, і уважно слухала вказівки медсестер. В якийсь момент чоловік попросив, щоб його змінили: йому треба було присісти… Не витримав такого навантаження, - розповіла артистка.

Варлей додала, що з дитинства знала, як назве дочку. Пара дала дівчинці французьке ім'я Мішель.

– У мене було підготовлене імʼя для дівчинки заздалегідь. І кажучи заздалегідь, я маю на увазі ще з часів мого дитинства, тому я не вагалась. Воно не американське, але і не українське. Це французьке імʼя – Мішель. Перекладається як «подарунок від Бога».

Для Вікторії та її обранця це перша дитина. Закохані одружилися два роки тому і зараз живуть у Маямі. Пара познайомилася до проєкту "Холостяк". На той момент її обранець був офіційно одружений, а будувати стосунки з невільним чоловіком Вікторія не хотіла, тож вирішила взяти участь у романтичному реаліті-шоу.

Фото: viva.ua/Романа Урбанович

Фото: viva.ua/Романа Урбанович

Фото: viva.ua/Романа Урбанович

Фото: viva.ua/Романа Урбанович