Завантажити ще

Lama вперше показала коханого, який молодший за неї на 18 років

Lama вперше показала коханого, який молодший за неї на 18 років
Фото: viva.ua

Співачка Наталія Деньків, відома під псевдонімом Lama, вперше показала коханого Романа, з яким зустрічається понад 7 років. В інтерв'ю виданню Viva! 48-річна артистка зізналася, що познайомилася з бойфрендом під час відпочинку на Херсонщині у 2016 році. У день знайомства він не впізнав у ній зірку.

- Ми познайомились з Ромою під час мого відпочинку на півдні України, в Херсонській області, звідки, до речі, він родом. Це було влітку 2016 року, я пила каву на березі моря, а кава не зовсім звичайна, мені привезла її подруга з Канади, вона була з ваніллю та горіхом. Він сидів поруч і, можна сказати, прийшов на цей аромат, а вже на фоні кави у нас завʼязалася розмова. Ми спілкувалися днями й ночами, таке відчуття, що ніби були знайомі купу років. Виявилось, що у нас багато спільних тем, наші тати померли в один рік. Просвітницькі теми та духовні практики - це все стало нашою спільною стихією. Можна сказати, він мене згармоніював. З того часу ми жодного разу не розлучалися, - зауважила Наталя. - І ще цікавий факт: коли ми познайомилися з Ромкою, він не знав, що я Lama, та не впізнав. Аж потім, через 3 дні, дізнався про це від своїх друзів, але вже було пізно — почуття встигли зародитися і тривають 8-й рік.

Обранець виконавиці молодший за неї на 18 років, але, за словами самої Lama, різницю у віці з коханим вона не відчуває.

- Він глибоко духовний, врівноважений та стабільний. Хоча йому і 30 років, але він на свій вік дуже зрілий та розумний. Мужній і зі стержнем як справжній чоловік. Сімейний у повному розумінні та аспектах цього слова, все показує ділом, а не словом. Його зовнішність — це окрема тема. Звісно, що вона мені подобається, він нагадує мені ангела. Таке враження, що в моє життя він прийшов як ангел-охоронець в людській подобі, - підкреслила Lama. – Різниця у віці не відчувається взагалі. На духовному рівні ми знаходимось з ним в одній віковій категорії. Так, фізично йому 30 років, а мені 48, але ментально цієї різниці немає. У нас це питання навіть і не підіймалось ніколи, все збалансовано та гармонійно.

Раніше артистка зізналася, що в неї ніколи не виникало бажання завести дитину. Коханий зірки також з розумінням ставиться до її рішення.

До стосунків із Романом співачка лише одного разу була у шлюбі. Lama вийшла заміж у 18 років, але цей союз тривав близько року. Понад 15 років артистка зустрічалася з продюсером Віталієм Телезіним, з яким розійшлася у 2012 році. З іншим обранцем виконавиця прожила близько 5 років.

Наталі Деньків родом з Івано-Франківська. На початку 90-х співала у гурті "Магія". З 2005-го виступає під псевдонімом Lama. У 2007 році артистка отримала премію MTV Europe Music Awards у категорії "Найкращий український виконавець". Найвідоміші її треки: "Знаєш, як болить", "Моє серце", "Мені так треба", "Світло і тінь", "Тримай", "Літак".

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Новини по темі: Співачки Відносини