Завантажити ще

47-річна Lama розповіла, чому не хоче мати дітей

47-річна Lama розповіла, чому не хоче мати дітей
Фото: instagram.com/lamaukraine

Співачка Наталія Дзеньків, відома під псевдонімом Lama, пояснила, чому не хоче ставати матір'ю. В інтерв'ю для YouTube-проєкту Rostyslove Production 47-річна артистка зізналася, що у неї ніколи не виникало бажання завести дитину.

- Є від природи мами: все їхнє життя - у материнстві. У моєму творчому житті у мене не було такої потреби. Я ніколи не відчувала, що мені необхідна дитина. Це було у 20 років, потім у 23 хтось каже: "Чому в тебе дітей нема?" Я думаю: а реально, треба ж дітей, у всіх є діти. А потім: та ні, я не хочу дітей. Чому я маю когось слухати? Це ж їхнє життя, їхній вибір. І так спливали роки, і мене ніколи не тягнуло, – зазначила виконавиця.

За словами Lama, вона єдина дитина у сім'ї артистів, тому вони спокійно сприйняли її вибір не мати дітей. Коханий зірки, з яким вона вже сім років разом, також із розумінням ставиться до її рішення.

- Братів і сестер у мене немає, я егоїстка. Батьки не розчаровані (що вона не хоче мати дітей. - Прим. ред.), тому що вони артисти, вони постійно на гастролях. Це ще добре, що я взагалі з'явилася у них на світ. Мене могло й не бути. Мене виховувала бабуся загалом, – уточнила Lama. - І так само мій теперішній чоловік, він є так само духовно просунутим у цій історії. Нам достатньо собаки. Це ж відповідальність. Я розумію, що я творча людина. Мене вистачає, чесно кажучи, зараз на себе, на сім'ю і на собаку. Я не знаю, чи зможу писати пісні, чи зможу керувати проєктом. Бо це вже є дитина і треба повністю жити цим життям.

Наталії Дзеньків 47 років, вона родом з Івано-Франківська. На початку 90-х співала у гурті "Магія". З 2005-го виступає під псевдонімом Lama. Її дебютний альбом "Мені так треба" мав великий успіх, за тиждень після виходу було продано близько 20 тисяч дисків. У 2007 році артистка отримала премію MTV Europe Music Awards у категорії "Найкращий український виконавець".

Найвідоміші її треки:  "Знаєш, як болить", "Моє серце", "Мені так треба", "Світло і тінь", "Тримай", "Літак".

Новини по темі: Діти Співачки