Завантажити ще

Міккі Рурк звернувся до українців та анонсував збір на відновлення будинків у Херсоні

Міккі Рурк звернувся до українців та анонсував збір на відновлення будинків у Херсоні
Фото: Paul Archuleta/Getty Images

Американський актор Міккі Рурк на честь новорічних свят ініціював у соцмережах збір для жителів Херсона. Артист хоче допомогти відновити зруйновані російськими окупантами будинки та закликав підписників приєднатися до збору в 1 мільйон доларів.

– Бажаю всім щасливого Нового року, особливо всім мешканцям України. Спостерігаючи за вашими труднощами через мого помічника Діму з Миколаєва, я глибоко зворушений підтримкою One World Aid Alliance Inc. Наша мета - відновити будинки в Херсоні та забезпечити безпеку сім'ям, які переживають ці важкі часи. Ми прагнемо зібрати 1 мільйон доларів, і кожна пожертва наближає нас до цієї мети, - зазначив актор у Instagram.

У публікації зірка фільмів "9 ½ тижнів" та "Серце ангела" також звернувся до українців:

- Я просто хочу побажати щасливого нового року всім в Україні. І я бажаю вам всього найкращого у світі цього нового року. Я знаю, що ви проходите через багато дуже важких речей. Мій асистент, який працює зі мною протягом десяти років, Діма, з України. І я його дуже люблю. Він має 12 членів сім'ї в Україні, - сказав Рурк.

Асистент та близький друг Міккі Рурка Дмитро Корнійчук родом з України. У квітні 2022 року артист зізнався, що заповів все своє майно помічникові. Він також планував приїхати до України, щоб придивитися собі місце на цвинтарі у селі Загірці Хмельницької області – на батьківщині Корнійчука. За словами українця, Рурку подобаються слов'яни і він не хотів би бути похованим у США.

Рурк - один із тих, хто підтримує Україну з першого дня повномасштабної війни. Раніше актор закликав світ схвалити передачу важкого озброєння для ЗСУ.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від MICKEY ROURKE (@mickey_rourke_)

Новини по темі: Благодійність Міккі Рурк