28501
0
24 квiтня
Завантажити ще

Наталія Могилевська розповіла про виховання дочок та назвала їхні імена

Наталія Могилевська розповіла про виховання дочок та назвала їхні імена
Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Співачка Наталія Могилевська вперше назвала імена двох дітей, яких усиновила разом із коханим на початку повномасштабної війни. В інтерв'ю програмі ICTV "Факти" артистка зізналася, що дівчаток звуть Софія та Мішель. На момент усиновлення дочкам було 2 та 10 років. За словами виконавиці, вони мали складне життя, проте зараз вже адаптувалися до нової родини.

- Я дуже полюбила їх. Мені дуже хотілося їм допомогти. А далі... Так, це важко дуже. Я серйозно думала перед тим, як взяти цю відповідальність, тому що я не є мамою. Сьогодні так [я вже мама]. Але тоді я не розуміла, і мені треба було вчитися. Я читаю купу книжок, як виховувати дітей. Тому що коли дитина у твоєму житті з моменту народження, ти встигаєш навчитися [як це бути мамою]. А коли одразу майже підліток... Сьогодні їм, відповідно, 3,5 та 12 років, - розповіла співачка.

Могилевська називає себе "божевільною" мамою:

- Я божевільна мама. Я зазвичай прокидаюся о 5:00. Раніше я робила медитації, а зараз читаю книги про виховання дітей, підкреслюю все олівцем, у складних ситуаціях спілкуюся з професіоналами, що мені робити. Всі знання, вони насправді дуже прості. Але коли я у своїй дитячій школі зробила батьківський курс, що ви думаєте? Хто прийшов на ці безкоштовні курси? Я та мої вчителі. Тобто батьки впевнені, що вони роблять все правильно (сміється. – Авт.).

Про те, що стала мамою для двох дівчаток-сиріт, артистка розповіла у новорічному випуску "Вечірнього Кварталу", а потім опублікувала спільний знімок в інстаграмі. Рішення взяти дітей із дитбудинку співачка ухвалила разом із коханим, якого звуть Валентин. Обличчя коханого виконавиця, як і раніше, приховує, але відомо, що він старший за неї і довгий час прожив у США.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Наталія Могилевська (@nataliya_mogilevskaya)