28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

Могилевська - в інтерв'ю Гордону: Я ще сподіваюся стати мамою

Могилевська - в інтерв'ю Гордону: Я ще сподіваюся стати мамою
Фото: youtube.com/У гостях у Гордона

Співачка Наталія Могилевська зізналася, чому досі не наважилася стати мамою. В інтерв'ю Дмитру Гордону артистка розповіла, що в її житті був період, коли вона думала лише про кар'єру та понад 10 років була самотньою. За словами Наталії, якоїсь миті її навіть накрила депресія. Щоб вийти з цього стану та зустріти гідного обранця, співачка вирішила змінити себе та своє ставлення до життя.

- Я сумую, звичайно. Я ще сподіваюся [стати мамою]. В мене не було чоловіка. Спочатку я думала лише про кар'єру. Далі в якийсь момент я зрозуміла, що якщо я сама не змінюсь, якщо я сама не стану доброю дружиною, яка не зациклена на своїй роботі, нормальною подругою, нормальною жінкою, то до мене не прийде нормальний чоловік. І в мене перспектива в цьому сенсі була така собі. Потім поїхала до Індії. Знаєш, скільки років я була самотньою? 10 років! Спершу депресія. Потім поїхала до Індії. Зрозуміла, що я не хочу будь-кого, в моєму житті буде тільки один чоловік. І я чекала, коли серце відгукнеться, – розповіла артистка.

Вже понад два роки співачка щаслива у стосунках із новим чоловіком. Свого обранця Наталя ретельно приховує, але відомо, що він старший за Могилевську і довгий час жив у США. Раніше в інтерв'ю артистка розповіла, що познайомилася з ним випадково. Її коханий близько двох років жив із нею на одній вулиці, але до повномасштабної війни вони жодного разу не перетиналися. У першу ж годину їхнього знайомства бойфренд зірки сказав їй, що вона буде його дружиною.