27 травня
28 травня
27 травня
Завантажити ще

Melovin відповів на закиди, що він "хайпує" на темі хвороби заради популярності

Melovin відповів на закиди, що він
Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Співак MELOVIN відповів хейтерам, які вважають, що він "хайпує" на своїй хворобі. У листопаді артист вперше розповів, що лікарі виявили у нього цукровий діабет ("діабет дорослого типу"), який передався йому генетично, і зіткнувся з неоднозначною реакцією у соцмережах. В інтерв'ю Аліні Доротюк виконавець уточнив, що озвучив свій діагноз, аби в суспільстві не замовчували цю хворобу.

- Так, я пішов до лікарні, вони (лікарі. – Авт.) дістали ампулу "хайп", набрали шприц і вкололи мені його, сказавши "У тебе цукровий діабет. Можеш йти хайпувати". Це якийсь трохи сюрреалізм. "Я так захотів, щоб у мене був цукровий діабет, щоб похайпувати, бо про мене забули". Я просто вважаю, що все, що відбувається у нашому житті, потрібно використовувати. Потрібно використовувати, привертати увагу до болючих тем. Якщо ти помітила, я розповів про цукровий діабет у Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Я спеціально тягнув до цього моменту, бо хотів порушити цю тему. Знаєш, що мене здивувало? Кількість людей, яким за 40, які написали, що вони по 10-15 років мовчали, що мають цукровий діабет, і приховували це від рідних. Ось тут я отримав величезну підтримку моїх дій. Тому, чесно, мені подобається провокувати того, хто провокується. Мені подобається порушувати якісь болючі теми під призмою творчості, - зізнався співак.

MELOVIN також додав, що його трохи засмучує той факт, що привернути увагу людей до проблем у країні можна лише скандалом чи гучним вчинком відомої людини. Він навів як приклад свою скандальну появу на премії Muzvar Music Awards у костюмі свині, яким висміяв чиновників.

- Через день після того, як я [на премії Muzvar Music Awards] вийшов у масці в образі свині, яка при владі, преса вибухнула. Це був такий потужний вибух, тому що мене зносило... Я думав, що все так і затихне. Але тоді, коли ми вирішили сказати "Це був Melovin", тоді все й вибухнуло. Мені приємно і водночас ні. Невже потрібно ім'я Melovin лише для того, щоб тема вибухнула [у суспільстві]? Мене це всередині зачепило. Коли пішов із килимової доріжки, я не розумів, що буде далі. Чи дійде [меседж] до людей, чи спрацює метафора, яка була показана просто в лоба. Мене здивувало, що ім'я спрацювало. Люди не захотіли сприймати це як факт без імені.

У артиста діагностували MODY-діабет - це різновид діабету, при якому захворювання проявляється у молодому віці й протікає м'яко, подібно до «дорослого» діабету другого типу, але часто без зниження чутливості до інсуліну.

Новини по темі: Хвороби MELOVIN