Завантажити ще

Джамала отримала нагороду Турецької всесвітньої жіночої спілки за внесок у тюркську культуру

Джамала отримала нагороду Турецької всесвітньої жіночої спілки за внесок у тюркську культуру
Фото: instagram.com/jamalajaaa

Співачка Джамала отримала нагороду Турецької всесвітньої жіночої спілки за внесок у тюркську культуру. Церемонія нагородження відбулася напередодні у Стамбулі. Замість артистки статуетку зі сцени забрала її сестра, а сама Джамала записала для гостей відеозвернення. Про це виконавиця розповіла у соцмережах.

– Дуже вдячна за нагороду за внесок у тюркську культуру серед жінок. Дякую, Umay Ana Türk Dünyası Kadınlar Birliği, що ви стежите за моєю творчістю. Хоча один бік нашого серця сповнений радістю, інший завжди плаче. Ніколи не було просто, але я все одно продовжую свій шлях і вірю лише у те, що добро переможе, - зауважила зірка.

У 2023 році Джамала презентувала альбом кримськотатарських народних пісень Qirim, який подавала на номінацію на премію Греммі. Платівка потрапила до топ-6 музичного чарту Європи, а сама Джамала посіла третій рядок у глобальному плейлисті Spotify Equal-2023.

Турецька всесвітня жіноча спілка - організація, що об'єднує жінок різних професій, під керівництвом професора Муалли Уйду Ючель. Метою спілки є зміцнення зв'язків між жінками, які живуть у тюркських державах.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Umay Ana Türk Dünyası Kadınlar Birliği (@umayana.tdkb)

Фото: facebook.com/jamalaofficial

Фото: facebook.com/jamalaofficial

Новини по темі: Джамала