22 травня
Завантажити ще

Ексчоловіка Памели Андерсон Томмі Лі звинуватили у зґвалтуванні

Ексчоловіка Памели Андерсон Томмі Лі звинуватили у зґвалтуванні
Фото: instagram.com/tommylee

Колишнього чоловіка Памели Андерсон, барабанщика гурту Mötley Crüe Томмі Лі звинуватили у зґвалтуванні. Жінка, яка подала позов до суду проти артиста, заявила, що ця історія сталася під час екскурсії околицями Сан-Дієго на приватному гелікоптері в 2003 році. Про це пише TMZ.

За її словами, тоді на борту був присутній її знайомий пілот, з яким Лі вживав алкоголь та наркотичні речовини. У позові зазначено, що в якийсь момент артист схопив ймовірну жертву і силою посадив собі на коліна, а потім зняв штани та намагався притиснути її голову до його геніталій.

Після інциденту, коли вони дісталися Лос-Анджелеса, Томмі обійняв її і вона в повній тиші полетіла назад у Сан-Дієго. Жінка зазначила, що не стала своєчасно звертатися до поліції через страх, що їй ніхто не повірить. Сам Томмі Лі поки що ніяк не прокоментував висунуті проти нього звинувачення.

Томмі Лі був одружений з Памелою Андерсон з 1995 по 1998 рік. Від цього шлюбу він має двох синів. Історія кохання пари лягла в основу серіалу "Пем і Томмі" з Лілі Джеймс та Себастіаном Стеном у головних ролях.

Новини по темі: музиканти Згвалтування