23 травня
Завантажити ще

Українка на "Міс Всесвіт" взяла участь у конкурсі купальників та показала першу вечірню сукню

Українка на
Фото: скріншот відео youtube.com/Miss Universe

"Міс Всесвіт Україна - 2023" Ангеліна Усанова взяла участь у конкурсі купальників у рамках "Міс Всесвіт - 2023". Півфінал відбувся у ніч на 16 листопада у Сальвадорі. Онлайн-трансляція конкурсу відбулася на YouTube.

Українка вийшла на подіум у злитому купальнику з глибоким вирізом червоного відтінку, наданого організаторами. Для конкурсанток спеціально підбирають купальники однакового фасону, щоб у всіх були рівні умови.

Фото: Miss Universe

Фото: Miss Universe

Під час шоу Усанова презентувала вечірню сукню від нідерландського дизайнера Iris Van Herpen. Вона означає "чистий лист", "біла карта", але дизайнер вкладає в цю назву значення "повна свобода".

- Україна, яку хотіли знищити та спалити, повстає з попелу, як птах Фенікс, і відроджується у повній свободі, справжній незалежності та красі, - такий меседж вкладає Ангеліна Усанова у свій вихід у цій вечірній сукні.

Вже завтра Ангеліна покаже сукню від українського дизайнера, в якій представить нашу країну у фіналі "Міс Всесвіт" 18 листопада.

Ангеліна Усанова здобула титул "Міс Всесвіт Україна - 2023" наприкінці серпня після Zoom-інтерв'ю 3 фіналістками та онлайн-голосування журі. Минулого року Україна вперше за роки участі у "Міс Всесвіт" виграла конкурс національних костюмів, випередивши в онлайн-голосуванні представниць 90 країн світу, але до ТОП-16 фіналу не потрапила.

Фото: Miss Universe

Фото: Miss Universe

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Angelina Usanova (@usanova.life)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від МІС ВСЕСВІТ - УКРАЇНА (@missukraine_universe)