21 червня
Завантажити ще

Мер Коломиї обурився серіалом ТЕТ «Встигнути до 30», у якому карикатурно показали "Любу з села"

Мер Коломиї обурився серіалом ТЕТ «Встигнути до 30», у якому карикатурно показали

Мер міста Коломия Івано-Франківської області Богдан Станіславський зажадав вибачень від телеканалу ТЕТ за карикатурне зображення жительки міста у серіалі «Встигнути до 30». Він вважає, що героїню Любу показали у "найгірших традиціях зображення російською пропагандою українців". 

- «Люба» точно не з Коломиї. Цей карикатурний, гротескний образ людини «з села», побудований на найгірших традиціях зображення російською пропагандою українців, однозначно не співвідноситься з жителями Коломиї. Якщо автори серіалу вже так сильно хотіли створити персонажа з Коломиї, то необхідно було б поцікавитись специфікою та особливостями життя в нашому місті, яких у нас дійсно багато. Вони не такі примітивні, низькосортні та русифіковані, а самобутні та унікальні. Від мене як від міського голови Коломийської громади вже готується офіційний лист до телеканалу «ТЕТ» та авторів серіалу з вимогою у якнайкоротший термін публічно перепросити за спотворення, стереотипізацію та приниження образу людини – уродженця нашого міста. Також, на мою думку, серіал має бути вилученим з інтернет-мережі та більше не транслюватись на телебаченні, - написав Станіславський у Фейсбуці.

Серіал розповідає про трьох дівчат -  сексуальну і сміливу Іру (Дар’я Петрожицька), кар'єристку Сашу (Анна Кошмал) та "селючку" Любу (Анастасія Остреїнова), які знайомляться в день свого 29-річчя в одному з київських барів і обіцяють одна одній досягти своїх цілей до 30. За сюжетом, Люба переїхала до Києва із Коломиї. Вона розмовляє суржиком і уособлює собою "затуркане село", хоча Коломия це місто із населенням 60 тисяч людей.

Як підмітила оглядачка "Детектор медіа" Лєна Чиченіна, у акторки Остреїнової ще й типово "російська зовнішність, як на картинках з «русскімі красавіцамі».

Прем'єра серіалу відбулася на телеканалі "ТЕТ" 23 жовтня. Режисером є Віктор Медведський, який зняв для каналу "1+1" серіал "СидорЕнки-СидОренки" - адаптацію російського серіалу «Іванови-Іванови».

 

Новини по темі: Серіали