19 червня
Завантажити ще

Тимур Мірошниченко відповів хейтерам, які пояснюють усиновлення дитини "його можливістю не йти на фронт"

Тимур Мірошниченко відповів хейтерам, які пояснюють усиновлення дитини
Фото: instagram.com/timur.miroshnychenko

Телеведучий Тимур Мірошниченко в соцмережах відповів на невдоволення підписнників, які вважають, що він із дружиною всиновив дитину, щоб "не йти на фронт". В інтерв'ю Славі Дьоміну Тимур зізнався, що, як і будь-який інший українець, готовий до того, що може піти воювати, незважаючи на статус багатодітного батька.

– Це дуже вузьке мислення. Якщо так думати... Ти вулицею йдеш і всім ставиш це питання? Дивися, я думаю, що абсолютно будь-який українець у якому б статусі він зараз не перебував, десь психологічно він знає чи принаймні готовий до того, що може дійти черга у будь-якому разі і до нього. Незалежно від того, скільки в тебе дітей, бабла тощо, – уточнив він.

Тимур додав, що вже отримав посвідчення багатодітного батька, але не вважає це своєю перевагою.

- Я за 2022 рік виїжджав за кордон, мабуть, частіше, ніж за попередні роки. Як я називаю “культурна дипломатія”. Ми дуже багато робили заходів у всій Європі, у всьому світі, - зазначив шоумен. – Що дає цей статус? Я не знаю. Є посвідчення. І там в одному посвідченні твоя фотографія та знімок дружини. Ми можемо їздити безкоштовно громадським транспортом. Але не в усьому. Здається, лише у річковому трамваї (сміється). Ми живемо на березі Дніпра, але поряд немає річкових трамваїв, і навігація заборонена.

У липні пара взяла до родини 2-річного малюка з дитбудинку на Житомирщині, якому дала ім'я Марсель. Наприкінці жовтня дружина Тимура Мірошниченко Інна подала документи на усиновлення ще однієї дитини. Цей дозвіл на внутрішньосімейне усиновлення - будучи одруженою, вона сама може взяти дитину з дитбудинку і це дозволено законом. У пари також є 5-річна Мія та 3-річний Марко.