Завантажити ще

Зірка "Друзів" Ліза Кудроу доглядатиме за собакою померлого Метью Перрі

Зірка
Фото: REUTERS/Маріо Анзуоні/instagram.com/lisakudrow

Акторка Ліза Кудроу, яка зіграла Фібі Буффе в серіалі "Друзі", збирається прихистити пса померлого друга актора Метью Перрі. Артист завів собаку на прізвисько Альфред три роки тому. Про це людина з близького оточення Кудроу розповіла у коментарі Daily Mail.

За словами джерела, каст серіалу не може повірити у смерть друга, чиє життя лише нещодавно налагодилося після багаторічної боротьби із залежностями. Актори припускають, що Перрі міг померти через те, що ліки, які він приймав, погано поєднувалися з прийомом гарячих ванн. Точну причину смерті встановить розтин, але відомо, що на місці події не було знайдено слідів наркотиків.

Актори "Друзів" публічно не коментували смерть Перрі, але, за даними Page Six, вони готують спільну заяву, яку опублікують днями.

Перрі помер 28 жовтня у власному будинку. Тіло актора знайшли у джакузі. Правоохоронці підозрюють, що причиною смерті могло бути втоплення.

У 2013 році Меттью зізнався в алкогольній та наркотичній залежності. Актор розповів, що став зловживати спиртним після аварії на гідроциклі 1997 року. Артист стверджував, що повністю вилікувався від залежності у 2021 році.

Він найбільш відомий за роллю Чендлера Бінга в культовому ситкомі "Друзі", що виходив на екрани з 1994-го по 2004 рік. Його також знають за роллю у фільмі "Дев'ять ярдів" (2000) та його продовженні "Десять ярдів" (2004). Метью ніколи не був одружений, але у 2000-х він зустрічався з акторкою Джулією Робертс, а потім - з колегою Ліззі Каплан (з 2006-го по 2012 рік). У 2020 році він оголосив про заручини з літературним менеджером Моллі Гурвіц, які були розірвані через рік.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Matthew Perry (@mattyperry4)

Новини по темі: Актори друзі