Завантажити ще

Нова зовнішність: Сопонару збільшила груди, а Хіменес-Браво зробив пересадку волосся

Нова зовнішність: Сопонару збільшила груди, а Хіменес-Браво зробив пересадку волосся
Фото: Instagram.com/hectorjimenezbravo/

У розмові зі своїми підписниками Наталка Денисенко пригадала, як в інтерв’ю Маша Єфросиніна озвучила їй чутки, що акторка начебто дуже схиблена на своїй зовнішності.

«Памʼятаю, що я тоді сміялася. Адже регулярний похід до косметолога - це для мене піклування про себе, і воно не є чимось «занадто». В мене немає жодної пластичної операції, я не зловживаю інʼєкціями краси, тому якісна косметика і постійний професійний догляд для мене - це звично», - поділилася Денисенко.

Проте пластична хірургія вже не є для селебрітіз табуйованим питанням, як колись. Все частіше наші знаменитості самі розповідають, як і навіщо покращують себе зовнішньо.

Ілона Гвоздьова: Хочу знову відчувати себе жінкою

У вересні Ілона Гвоздьова повідомила своїм фанам, що таки наважилася зробити мамопластику, адже це було її мрією.

- Прийшов час змін! Я хочу знову відчувати себе жінкою! Народження діточок, постійний спортивний образ життя і останні роки постійного стресу дуже сильно вплинули на мій вигляд тіла. Так, хтось може казати: ви чудова, спортивна, рельєфна і так далі. Звісно, приємно це чути. Та я бачу в дзеркалі маленьку, худорляву дівчинку-підлітка, яка з кожним новим роком все більше нагадує старшу сестру доньки, ніж жінку! Я довго думала та вагалась щодо хірургічного втручання, багато пройшла консультацій у різних лікарів, довгі спілкування з психологом та подругами на тему «збільшення грудей». Надважливе питання було для мене: «Навіщо я хочу збільшити груди, якщо сімʼя є, дітей вигодувала, чоловік взагалі проти, на роботу це взагалі ніколи не впливало, то ж навіщо вони»?! Відповідь одна - для себе, для свого внутрішнього стану. І це не про впевненість чи про комплекси, гонитву за трендами чи інста-самками, це саме про естетичну насолоду самої себе, про любов до себе, про турботу про себе», - розповіла свою історію 35-річна хореограф в Інстаграмі.

Перш ніж прийняти остаточне рішення, Гвоздьова ретельно вивчала усі аспекти стосовно операції, про що розповідала і своїм підписникам:

- Перед тим як наважитись на мамопластику, я роками вивчала цю історію, починаючи від досвіду подруг, консультацій з лікарями та клініками до огляду різних фірм імплантів, мільйони фото «до» і «після» і навіть відчуття тактильні.

Нещодавно хореограф збільшила свої груди до другого розміру і задоволена роботою лікарів.
- Я не пʼяна, я щаслива! Дякую усім моїм друзям, жінкам, які підтримали мене, це було важливо. Дякую моїй сім’ї, яка проявила розуміння і стала міцним тилом. Ну і звісно, дякую своєму чоловіку, який поводиться зі мною наче з кришталевою лялечкою - це так приємно. Знаю, що мене чекає складний період реабілітації, але вже зараз я щаслива, - зізналася вона.

До речі, спочатку чоловік Гвоздьової був проти операції, але зрештою прийняв її вибір:

- Врешті-решт він сказав найважливіші слова для мене: «Якщо це зробить тебе щасливою, роби». 

Ілона Гвоздьова вважає, що жінка збільшує груди для себе і для свого внутрішнього стану. Фото: Instagram.com/ilonagvozdeva/

Ілона Гвоздьова вважає, що жінка збільшує груди для себе і для свого внутрішнього стану. Фото: Instagram.com/ilonagvozdeva/

Анна Трінчер: Операція дуже додала мені впевненості і сексуальності

У січні минулого року збільшила груди до третього розміру і Анна Трінчер. 22-річна співачка зізнається, що не шкодує, що зробила пластику грудей, адже тепер більше подобається собі і почувається впевненішою.

- Ця операція дуже додала мені впевненості, сексуальності, дорослості. В мене широкі стегна, і мені завжди не вистачало «балансу» зверху. Моя операція пройшла ідеально, реабілітація не була складною, через місяць після операції я вже бачила результат і була дуже задоволена. Я дуже рада, що вирішила зробити цей крок.

Шрами. Вони є, маленькі і майже не помітні. Я їх не соромлюсь, навпаки - це нагадування мені про мою сміливість і трансформацію. Розмір. Ідеальний! Я дуже рада, що послухалась хірурга, в мене пропорційний, натуральний розмір, ідеальна форма, не більше і не менше, - поділилася враженнями зі своїми підписниками Трінчер через півтора року після операції.

До того ж співачка звернулася до підписників з проханням не цькувати людей, які будь-що роблять зі своєю зовнішністю, адже це виключно їхнє право.

- Чомусь ще є такий присмак засудження з боку суспільства будь-якого втручання в своє тіло. «Якщо б ти себе любила - ти б ніколи не збільшила груди». Чому? І як це взагалі пов‘язано? Перше, що хочу сказати, але думаю, що це і так очевидно і повинно бути зрозумілим кожній свідомій людині: моє тіло - моє діло. Нікого не повинно турбувати, що я роблю зі своєю зовнішністю і як виглядаю.

Схема проста: я ділюсь у своєму блозі подіями мого життя і власною трансформацією - ви споживаєте цей контент. Не більше і не менше! Другий момент: чи можуть дівчата або хлопці, які люблять і приймають себе, хотіти змін, навіть якщо це стосується хірургічного втручання? Так, однозначно! - висловилася Трінчер.

Також артистка регулярно збільшує губи. Раніше Анна робила це кожні пів року, а нині - раз на два чи два з половиною роки.

- Я колола по 0,5 мл кожні пів року. Зараз десь раз на 2-2,5 роки. Мені дуже подобається, що вони невеликі і гарні, як натуральні, - зазначила Анна.

Анна Трінчер каже, що тепер у неї ідеальні форми. Фото: Instagram.com/annatrincher_official/

Анна Трінчер каже, що тепер у неї ідеальні форми. Фото: Instagram.com/annatrincher_official/


Катерина Репяхова: Мені важливо, як я себе почуваю

У березні цього року дружина Віктора Павліка, 29-річна Катерина Репяхова, зробила ринопластику та ліпофілінг підборіддя.

- Моє друге підборіддя мене бентежило навіть більше, ніж ніс. В мене дуже коротке підборіддя, і через це з’являлося друге, достатньо було трохи нахилити голову. Мені добавили мій жир із живота і зробили його довшим. Але ця процедура не робить його набагато довшим. Скоріш за все, я згодом поставлю імплант, - розповідала вона.

Що стосується ринопластики, то, як зазначив пластичний хірург Катерини, після операції зникло роздвоєння кінчика носа, чого й хотіла блогерка.

В інтерв’ю «Слава+» Репяхова зізналася, що на рішення зробити ринопластику, окрім того, що це була її мрія, вплинули й негативні коментарі підписників.

- Вони почали казати про мій ніс і, звісно, я почала звертати на це увагу. Колись я не звертала увагу і казала, що мій ніс унікальний, такого більше немає, і я ніколи його не зміню. Я дійсно це казала в сторіс, що я ніколи нічого не змінюватиму. А потім – раз, другий, третій… І я дивлюся і розумію – так, щось не те. Мені не важливо, що кажуть люди. Мені важливо, як я себе почуваю. Я підходжу до дзеркала або хтось знімає мене збоку, і я розумію, що мені не подобається, некомфортно. Я до цього йшла певний період. Спочатку моя сестра зробила операцію з таким самим носом, а з часом і я прийшла до цього. Зараз я кайфую, - розповіла Катя.  

Також Репяхова збільшила губи.

- Шкода, що багато людей вважають, що збільшення губ – це одразу качка-стайл. Якщо підходити з розумом і гарний спеціаліст, це може бути дуже гарно, - вважає вона.  

Нещодавно блогерка вперше вколола ботокс в чоло, міжбрів’я і зону навколо очей. Консультувалася Репяхова і з пластичним хірургом з приводу збільшення грудей. Однак блогерка хоче мати ще дітей, то ж поки ставити імпланти не поспішає.

Катерина Репяхова зізнається: коли хейтери почали казати їй про ніс, вона теж почала звертати на нього увагу. Фото: Instagram.com/repyahovakate/

Катерина Репяхова зізнається: коли хейтери почали казати їй про ніс, вона теж почала звертати на нього увагу. Фото: Instagram.com/repyahovakate/

Ектор Хіменес-Браво: Найбільша травма – залишитися без волосся

У серпні 51-річний Ектор Хіменес-Браво зробив операцію з пересадки волосся. Шеф-кухар розповів, що завжди соромився своєї лисини на потилиці.

- Ви коли-небудь бачили фото чи відео, де мене знімають ззаду? І не побачили б. Ще з дитинства думав, що це не гарно, що цього треба соромитися. Мій батько облисів, коли йому було 30 років. Через це він був постійно незадоволений своїм виглядом. Навіть робив пересадку волосся, але нічого хорошого з цього не вийшло. Мій старший брат з віком теж почав лисіти, зараз у нього майже немає волосся. Але все ж часи змінюються, технології покращуються, і я вирішив дати шанс цьому методу. Обрав лікаря в Дніпрі, знайшов лікаря з великим досвідом і вирішив більше не сумніватися, – розповів він в Інстаграмі.

За словами Ектора, результатом він задоволений.

- Я й раніше робив пересадку волосся, але не був задоволений результатом. А цього разу спробував, і все ідеально. Найбільша травма – залишитися без волосся. Я ніколи не мав такої стрижки (перед процедурою Ектор зголив волосся. – Авт.). Але всім рідним дуже сподобалося. Мама сказала, що я помолодшав. Дівчині теж дуже сподобалося. Раніше вона ніколи не бачила мене без волосся. Зараз звикає, - поділився шеф-кухар враженнями в інтерв’ю «24 каналу». 

Ектор Хіменес-Браво з дитинства соромився облисіння. Фото: Instagram.com/hectorjimenezbravo/

Ектор Хіменес-Браво з дитинства соромився облисіння. Фото: Instagram.com/hectorjimenezbravo/

Ірина Сопонару: Хочу решту життя прожити із середніми грудьми

Акторка «Жіночого Кварталу» Ірина Сопонару збільшила груди. За її словами, до 35 років її влаштовував маленький розмір, але потім її смаки змінилися.

- Я зробила груди. Для себе. Мені захотілося. В мене змінився смак. Раніше мені подобалися андрогінні дівчата з плоскими грудьми, без талії, щоб стегна були не дуже виражені. Це був мій смак. Мені подобалася Фрея Беха, Кіра Найтлі. Для мене це був ідеал жінки. І це змінилося. Мені почали подобатися форми, і мені не вистачало в деяких місцях цих форм. І я подумала, що життя таке коротке, воно одне. Я прожила 35 років з маленькими грудьми, тепер хочу решту життя прожити із середніми грудьми, - розповіла акторка в інтерв’ю програмі «Слава+». 

37-річна Сопонару зізнається, що боїться старості, і не приховує, що вже зараз робить різні косметичні процедури:

- Я зі свого досвіду і на свій смак скажу. Є такі, що старіють красиво, їх не бентежать зморшки. А я, напевно, більше з тих жінок, які... Я цементом заллю обличчя, лиш би воно було більш-менш. Я робитиму процедури до останнього, якісь апаратні, ін'єкційні, я намагатимуся цей момент відстрочити. Я роблю багато чого: роблю біоревіталізацію, мезотерапію, це процедури, які покращують стан шкіри. Робила процедуру «морфеус» - це лазерна процедура, націлена на те, щоб покращити тургор шкіри. Мені не хочеться робити операцій якомога довше, але я точно знаю, що буду їх робити. Якусь підтяжку. Але мені б хотілося її в 60 зробити, наприклад, а не в 40.

Ірина Сопонару завжди робитиме б’юті-процедури. Фото: Instagram.com/irinasoponaru/

Ірина Сопонару завжди робитиме б’юті-процедури. Фото: Instagram.com/irinasoponaru/