Завантажити ще

Репяхова після ринопластики зізналася, що хотіла б змінити у зовнішності Павліка

Репяхова після ринопластики зізналася, що хотіла б змінити у зовнішності Павліка
Фото: instagram.com/repyahovakate

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова, яка наважилася на ринопластику носа та ліпофілінг, зізналася, що пропонувала і чоловікові виправити свою зовнішність. Репяхова вважає, що артисту не завадила б пересадка волосся та процедури з омолодження. Про це Катерина поділилася в інтерв'ю "Славі+".

- Звичайно, потрібно, але він ніколи цього не зробить. Наприклад, він уже лисий. Якщо він підстрижеться, як ти, то нехай. А так виходить, що тут трохи є, а тут уже лисина. Йому негарно. Йому пропонували пересадку, пропонували уколи навіть бартером. Ні, категорично, – зазначила блогерка.

Улюблена співака розповіла, що він категорично проти будь-яких змін у зовнішності. Віктор Франкович дотримується принципів, що зовнішність має бути природною.

- Він мені показав фото якогось гітариста, дуже старого, зморщеного, і сказав: "Ось я буду як він, я так хочу, щоб все було природно". Але я не проти, я не наполягатиму. Я прошу і мені не вказувати, що робити, і при цьому я можу сказати свою думку, і все ми закінчили, - поділилася Репяхова.

Репяхова зважилася на пластичну операцію минулого тижня. Блогерші змінили форму носа та зробили корекцію підборіддя. Раніше в соцмережах Катерина зізналася, що також хотіла б зробити пластику грудей. Молодій мамі не подобалося, що її груди – різних розмірів.