Завантажити ще

Переможцем "Голосу країни-13" став учасник команди Артема Пивоварова

Переможцем
Фото: youtube.com/Голос країни

Переможцем тринадцятого сезону вокального шоу "Голос країни" на "1+1 Україна" став учасник команди Артема Пивоварова, ветеран війни Михайло Панчишин. У фіналі проєкту, який пройшов за підтримки польського мовника Telewizja Polska (TVP), артист виконав три пісні - Show Mast Go On гурту Queen,  "Маніфест" у дуеті з наставником Артемом Пивоваровим, а також авторський трек "Невідомий герой".

Вибір переможця відбувався у прямому ефірі з Варшави у три етапи. Спочатку перед глядачами виступили всі 8 фіналістів, після чого шляхом голосування глядачів визначили чотирьох вокалістів, які пройшли в наступний етап. Так, у другому етапі суперфіналу шоу опинилися Анастасія Чабан (команда Івана Клименка), Юрій Городецький (команда Наді Дорофєєвої), Христина Старикова (команда Юлії Саніної) та Михайло Панчишин (команда Артема Пивоварова). Далі кожен із чотирьох учасників заспівав у дуеті зі своїм тренером, а у третьому раунді суперфіналісти виконали трек, з яким виступали на сліпих прослуховуваннях. За кубок переможця цього сезону боролися двоє військових - Юрій Городецький та Михайло Панчишин. Переможця сезону було обрано шляхом глядацького голосування.

Що відомо про переможця

Панчишину 25 років. Він колишній соліст гурту Ptashkin та переможець восьмого сезону шоу "Х-фактор". З початку повномасштабної війни Михайло став на захист України, воював на Київщині, потім у Бахмуті. У місті під час тяжких боїв він отримав контузію. Панчишин відслужив майже рік, зараз комісований за станом здоров'я. Повернувшись додому, музикант написав альбом пісень, в основу якого лягли реальні історії побратимів. Найвідоміші його треки "Я солдат", "Параноя", "Невідомий герой".

Новини по темі: Телешоу Голос країни