Завантажити ще

На "Голосі країни" заспівав вокаліст, який виступав разом із Coldplay на концерті в Польщі

На
Фото: скриншот видео youtube.com/Голос країни

У третьому епізоді "Голосу країни-13" на сцену вокального шоу вийшов музикант Роман Панченко з Варшави, який у липні 2022 року виступив разом із гуртом Coldplay на їхньому сольному концерті. За словами Романа, фронтмен колективу Кріс Мартін почув його виконання під час прогулянки містом та запросив разом заспівати на великій сцені.

- Рік тому відбулася найяскравіша подія мого життя. Я грав на вулиці і до мене підійшов Кріс Мартін із гурту Coldplay. Він познайомився зі мною та запросив виступити на стадіоні для фанів гурту. Він хотів, щоб ми заспівали саме українську пісню, тож ми вибрали хіт "Океан Ельзи" – "Обійми". Тоді я зрозумів, що треба писати свої власні пісні, музику, творити та відкривати свою душу людям, щоб надихати їх, – розповів Роман.

На сліпих прослуховуваннях Панченко виконав пісню Coldplay "A Sky Full Of Stars", розгорнувши три тренерські крісла: Артема Пивоваров, Івана Клименка та Наді Дорофєєвої. Останню здивував не лише вокал хлопця, а й його сильна схожість із її колишнім партнером по сцені, ексучасником гурту "Время і Стекло" Позитивом. Тому, коли Роман вибрав команду Дорофєєвої, зіркові наставники пожартували про возз'єднання музичного дуету.

 

Новини по темі: Голос країни