19 липня
Завантажити ще

Керівництво Андріївської церкви у Львові звільнять через зйомки кліпу Жадана та Соловій

Керівництво Андріївської церкви у Львові звільнять через зйомки кліпу Жадана та Соловій
Фото: скріншот відео youtube.com

Керівництво Андріївської церкви у Львові звільнять через зйомки у храмі скандального кліпу "Серце" Сергія Жадана та Христини Соловій. Про це повідомив ієромонах УГКЦ отець Юстин (Юрій) Бойко у програмі "Говорить Великий Львів". За його словами, священники порушили принцип церковного права, за яким не можна використовувати храм з іншою метою, окрім молитви.

- Провина отців є явною у цій ситуації. Окрім морального принципу, вони порушили ще й принцип церковного права, який каже, що не можна церкву використовувати для інших цілей, окрім молитви і того, що служить слову Божому, - зазначив отець Юстин.

Ієромонах додав, що отці Василіяни (один з основних чернечих орденів Української греко-католицької церкви. - Авт.) розуміють, що мають винести урок із ситуації, що склалася, але хочуть зробити це розумно і зважено.

"Серце" – перший дует Христини Соловій та Сергія Жадана і його групи "Жадан та Собаки". Після виходу відео священники львівського храму святого Андрія вимагали видалити його, заявивши, що ролик пропагує "антихристиянські цінності" та порушує їхні домовленості щодо сценарію та сюжету. Причиною обурення стали кадри, на яких цілується пара дівчат.