21 травня
Завантажити ще

Що Брітні Спірс пише у своїх мемуарах про зіркових колег - Мадонну, Періс Гілтон, Джастіна Тімберлейка

Що Брітні Спірс пише у своїх мемуарах про зіркових колег - Мадонну, Періс Гілтон, Джастіна Тімберлейка
Фото: Getty Images

Американська співачка Брітні Спірс заявила, що її книга "Жінка в мені" після першого дня продажів стала найбільш продаваними мемуарами знаменитостей в історії. В українському перекладі мемуари вийдуть у червні 2024 року у видавництві "Наш формат". Проте вже зараз можна прочитати фрагменти, опубліковані світовими таблоїдами. Видання US Weekly опублікувало уривки, у яких Брітні Спірс згадує інших знаменитостей. 

Джастін Тімберлейк

Брітні Спірс та співак Джастін Тімберлейк зустрічалися з 1998-го по 2001 рік. Тоді співачка стверджувала, що Джастін став її першим чоловіком. У мемуарах Спірс зізналася, що насправді втратила цноту в 14 років, але батько наполягав на образі "незайманки". У мемуарах Брітні вперше зізналася, що завагітніла від Тімберлейка і зробила аборт.

- Це стало для мене сюрпризом, але не було трагедією. Я дуже любила Джастіна. І завжди думала, що колись у нас буде справжня родина. Але Джастіна вагітність не втішила. Він сказав, що ми не готові до дитини і надто молоді, щоб бути батьками. Якби це було лише моє рішення, я б так не вчинила. Але Джастін був переконаний, що не хоче бути батьком. Донині аборт — найболючіша річ, яку я коли-небудь переживала у своєму житті.

Брітні Спірс та Джастін Тімберлейк у 2001 році. Фото: Getty Images

Брітні Спірс та Джастін Тімберлейк у 2001 році. Фото: Getty Images

Мадонна

У 2003 році на церемонії вручення премії MTV Video Music Awards Мадонна, Брітні Спірс та Крістіна Агілера виконували трек Like A Virgin. Під час виступу Мадонна поцілувала Брітні в губи, цей поцілунок вважають одним із найвідоміших в історії поп-музики.

- Приголомшливо красива, вона випромінювала силу та впевненість. У той час мені були потрібні невеликі поради. Я була збентежена своїм життям. Вона намагалася наставляти мене. Вона сказала, що я повинна обов’язково взяти тайм-аут для своєї душі, і я спробувала це зробити. Вона уособлювала силу, яку мені потрібно було побачити. Якби я могла повернутися назад, я б спробувала стати сама собі батьком, власним партнером, власним захисником, як це робила Мадонна.

Поцілунок Мадонни та Брітні у 2003 році. Фото: Getty Images

Поцілунок Мадонни та Брітні у 2003 році. Фото: Getty Images

Періс Гілтон

На початку 2000-х Брітні Спірс та спадкоємиця готельної імперії Періс Гілтон регулярно потрапляли на перші шпальти таблоїдів завдяки своїм вечіркам.

- Однією з найдобріших до мене, коли я справді потребувала душевності, була Періс Гілтон. «Фаза вечірок» ніколи не була такою дикою, як це показувала преса.

Брітні Спірс та Періс Гілтон у 2008 році. Фото: Getty Images

Брітні Спірс та Періс Гілтон у 2008 році. Фото: Getty Images

Опра Вінфрі

Брітні Спірс дала інтерв'ю Опрі Вінфрі лише один раз - у 2002 році. Перед виходом мемуарів ходили чутки, що Брітні прийде на шоу Вінфрі, проте цього не сталося. 

- Я була вдячна, коли Опра сказала мені на своєму шоу, що моя сексуальність не стосується жодної іншої людини. І що коли справа дійде до незайманості, [вона сказала] «тобі не потрібно робити всесвітнє оголошення».

Мемуари "Жінка в мені" вийшли майже через два роки після того, як суд звільнив співачку від тотального контролю батька Джеймса Спірса. 

Новини по темі: Брітні Спірс