20 червня
Завантажити ще

Сергій Жадан прокоментував претензії церкви до кліпу із Христиною Соловій

Команда "Гурту Жадан і Собаки" не порушувала домовленостей із львівською церквою при зйомці кліпу "Серце" з Христиною Соловій. Про це заявив у Фейсбуці лідер колективу та письменник Сергій Жадан.

- І хочу сказати таку річ. Дехто, не надто сумлінний, поширює інформацію про те, що наша команда ввела Церкву в оману і «поміняла сценарій кліпу». Це - неправда. Текст нашої заявки є в мережі, його можна легко знайти. Ми хотіли зняти в церкві музикантів, які виконують пісню. Саме це ми і зняли. Інших домовленостей у нас не було. Інформація про згадування військових, про міську чи обласну адміністрації та масонську змову - неправда. Користуйтесь, будь ласка, першоджерелами, читайте не лише заголовки, і не шукайте скандалу там, де його немає. Як говорила відома співачка Лана Дель Рей, любові стане на всіх, - написав Жадан.

Своєю чергою, Христина Соловій закликала хейтерів вивчати історію української поп-музики замість писати їй обурливі коментарі.

Кліп "Серце" з'явився у мережі 20 жовтня. В описі кліпу сказано, що це "відверта і зрозуміла історія кохання двох людей, за якою ховаються відданість та сміливість". Кадри із Сергієм Жаданом та Христиною Соловій знімали у Церкві святого Андрія у Львові, а кадри із закоханими парами, у тому числі поцілунки двох дівчат, - на вулицях міста. Церква вимагала видалити кліп через пропаганду "ЛГБТ".