20 червня
Завантажити ще

Львівська церква, де знімали кліп Жадан та Соловій, просить його видалити через "антихристиянські цінності"

Львівська церква, де знімали кліп Жадан та Соловій, просить його видалити через

Церква святого Андрія у Львові обурена кліпом Христини Соловій та гурту "Жадан і Собаки" "Серце", знятим у їхніх стінах, та вимагає видалити його. Представники церкви вважають, що відео пропагує "антихристиянські цінності" і порушує домовленості стосовно сценарію та сюжету.

- Слава Ісусу Христу!!! Дорогі у Христі брати і сестри, хочемо виступити з приводу появи у мережі інтернет кліпу "Серце" за участю Христини Соловій та Сергія Жадана. Ми вже звернулися до них із проханням про видалення даного кліпу, оскільки він пропагує антихристиянські цінності та порушує суть та сценарій кліпу, про який ми наперед були поінформовані. Щиро всіх перепрошуємо, - сказано у заяві церкви у фейсбуці.

У коментарях під дописом представниця храму опублікувала повідомлення, яке вони надіслали гурту "Жадан і Собаки" стосовно кліпу. Якщо кліп не видалять із цифрових майданчиків, то церква буде позиватися до суду.

Синкел у справах чернецтва Львівської архієпархії УГКЦ отець Юрій Бойко записав відеозвернення до Жадана та Соловій, у якому пояснив, що церкві не сподобався кадр із поцілунками двох дівчат. 

"Серце" - це перший дует Христини Соловій та Сергія Жадана і його гурту "Жадан і Собаки". В описі кліпу сказано, що це "відверта і зрозуміла історія кохання двох людей, за якою ховаються відданість та сміливість". Кліп має дві сюжетні лінії. Кадри із Сергієм Жаданом та Христиною Соловій знімали у церкві, а кадри із закоханими парами - на вулицях Львова. 

Кадр із дівчатами, який не сподобався церкві. Фото: скріншот

Кадр із дівчатами, який не сподобався церкві. Фото: скріншот