19 липня
Завантажити ще

Христина Соловій записала "меседж для хейтерів", які розкритикували кліп, знятий у львівській церкві

Христина Соловій записала
Фото: instagram.com/soloviyka

Співачка Христина Соловій відповіла хейтерам, які розкритикували її кліп із гуртом "Жадан і Собаки" "Серце", знятий у львівській церкві. У сторіс Instagram зірка зазначила, що критика її не зачіпає. Вона також порадила незадоволеним глядачам не витрачати час на негатив, а "заглиблюватися в українське мистецтво та поп-культуру".

- Хочу звернутися до хейтерів нашої нової відеороботи із Сергієм [Жаданом] "Серце". Ви б краще більше й глибше заглиблювалися в українське мистецтво, українську поп-культуру. А вона у нас дуже глибока, і там дуже багато цікавих речей для вашого усвідомлення та прийняття. Якби ви більше розуміли і глибше відчували, можливо, цієї огиди та жовчі менше було б зараз у нашому медіапросторі. Мене це точно не зачіпає, я вам гарантую. Мені, як солов'ю, – уточнила виконавиця.

Після виходу відео священники львівського храму святого Андрія вимагали видалити його, заявивши, що ролик пропагує "антихристиянські цінності" та порушує їхні домовленості за сценарієм та сюжетом. Причиною обурення стали кадри, на яких цілується пара дівчат. Якщо кліп не видалять із цифрових майданчиків, церква звертатиметься до суду.

"Серце" – перший дует Христини Солової та Сергія Жадана і його групи "Жадан та Собаки". Кліп має дві сюжетні лінії. Кадри із Сергієм Жаданом та Христиною Соловою знімали у церкві, а кадри із закоханими парами - на вулицях Львова.

Фото: instagram.com/soloviyka

Фото: instagram.com/soloviyka