Завантажити ще

Ексснайперка ЗСУ Євгенія Емеральд розповіла про пережите домашнє насильство та погрози чоловіка

Ексснайперка ЗСУ Євгенія Емеральд розповіла про пережите домашнє насильство та погрози чоловіка
Фото: instagram.com/emerald.evgeniya

Офіцер ЗСУ Євгенія Емеральд із позивним "Жанна д'Арк", яка повідомила про розлучення з чоловіком, зізналася, що була жертвою домашнього насильства. У соцмережах вона опублікувала ролик, у якому показала скріншоти листування з колишнім чоловіком та його голосові повідомлення, де він називає її "шалавою", загрожує вбивством і відібрати у неї доньку через суд. Євгенія попросила у медійних осіб та блогерів допомоги у поширенні її історії.

- Я – Женя Емеральд, відома вам як сильна та смілива українська Жанна д'Арк. Але насамперед я просто жінка, одна з тих сотень тисяч українських жінок, яка пережила домашнє насильство. Дуже прошу вас переглянути та прослухати це відео до кінця. Також я прошу підтримки блогерів та медійних людей та всім, кому небайдужа ця тема. Давайте сколихнемо суспільство і вкотре звернемо увагу на таку важливу тему, як домашнє насильство, – сказала у відео Євгенія.

Емеральд підтвердила розставання із чоловіком після року шлюбу на початку жовтня. Тоді Євгенія не назвала причину розриву пари, але зазначила, що згідно із законом вона не може отримати розлучення, оскільки їхній дитині ще не виповнився один рік.

Пара познайомилася на передовій після початку повномасштабної війни, а у жовтні минулого року розписалася прямо на фронті. Через кілька тижнів Емеральд зізналася, що чекає на дитину. Перші місяці вона приховувала свій стан від чоловіка та командирів і воювала на передовій, доки не замучив токсикоз. Вона стала мамою вдруге у квітні цього року. У подружжя народилася дочка, яку назвали Афіною. Військова також має дочку від першого шлюбу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Євгенія Емеральд (@emerald.evgeniya)