Завантажити ще

Ексснайперка ЗСУ Євгенія Емеральд підтвердила, що розлучається з чоловіком

Ексснайперка ЗСУ Євгенія Емеральд підтвердила, що розлучається з чоловіком
Фото: instagram.com/emerald.evgeniya

Офіцер ЗСУ Євгенія Емеральд із позивним "Жанна д'Арк" розлучається з чоловіком Євгеном після року шлюбу. Про це снайпер розповіла в Instagram. Євгенія не назвала причини розриву пари, але зазначила, що, згідно із законом, вона не може отримати розлучення, оскільки їхній дитині ще не виповнився один рік.

- Офіційно. Це розлучення. Більшість з вас і так все розуміли, але я втомилась мовчати. На жаль, причина не у банальній різниці в характерах чи побутових сварках. Вона набагато серйозніша. Згодом ви про все дізнаєтесь та зрозумієте мої вчинки. Де-факто я вільна жінка, але, згідно з законодавством, не можу отримати розлучення, поки дитині не виповнився один рік. Та головне, що я відчуваю себе просто вільною. Прошу поставитися з повагою. Уся офіційна інформація – у моїх соцмережах та інтерв'ю в медіа, – поділилася Емеральд.

Пара познайомилася на передовій після початку повномасштабної війни, а у жовтні минулого року розписалася просто на фронті. Через кілька тижнів Емеральд зізналася, що чекає на дитину. Перші місяці вона приховувала свій стан від чоловіка та командирів і воювала на передовій, доки не замучив токсикоз. Вона стала мамою вдруге у квітні цього року. У подружжя народилася дочка, яку назвали Афіною. Військова також має дочку від першого шлюбу.

Євгенія Емеральд до війни займалася ювелірним бізнесом. З початком вторгнення вступила до тероборони, а потім - до полку спеціального призначення «Сафарі». Євгенія навчалася на військовій кафедрі.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Євгенія Емеральд (@emerald.evgeniya)

Новини по темі: Розлучення снайпер