13 червня
Завантажити ще

Оля Полякова прокоментувала виступ на скандальному весіллі експрокурора у Львові

Оля Полякова прокоментувала виступ на скандальному весіллі експрокурора у Львові
Фото: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова відповіла на хейт та закиди щодо виступу на весіллі експрокурора Ростислава Ільницького та експрацівниці львівського ГБР Роксолани Москви, яка з розмахом пройшла у Львові минулого тижня. У відеозверненні Instagram артистка заявила, що не займається аудитом прибутків замовників своїх виступів, а чесно виконувала свою роботу за гроші.

- Всім привіт, дорогенькі мої. Якщо комусь здалося, що я не бачу коментарів, якими засипали мої пости, то, звісно, ​​це не так. Я все бачу, читаю та роблю висновки. Мені дуже не подобається вся ця історія із весіллям у Львові. Вона мені не подобається... як і багато чого мені зараз не подобається і що саме - не зрозуміло. Я, як і багато хто з вас, у будь-якій незрозумілій ситуації ефективно приймаю лише одне рішення – працювати. Робити те, що вмію та допомагати наскільки можу. А можу я багато і допомагаю дуже багато. І всі, хто на мене підписано, це бачать. Так, моя робота – розважати людей. Я це роблю чесно, від душі, і так, за гроші, коли вони мають люди. Коли їх нема у людей, я теж працюю. Танцюю, співаю, жартую для дітей, військових, медиків, поранених, і їм це дуже подобається. І для мене це нагорода. І хто читає мене, знає про це, – зауважила зірка. – Коли є гроші, я їх чесно заробляю. А роботи за гроші зараз дуже небагато. І я вдячна кожному організатору, кожній компанії, клієнту, які дають змогу заробляти всьому нашому артистичному цеху. Це дозволяє нам знімати відео, записувати нові пісні, наймати сотню інших людей та утримувати наші колективи. Це, звісно, ​​не мільярди, а маленька творча економіка, але вона потрібна людям. Тим, хто працює та тим, для кого ми працюємо. А головне, що ми нічого, нічого не просимо. Ні в держави, ні в кого. Ми не скаржимося, а розраховуємо на себе та свою публіку.

Полякова додала, що організатори за кордоном знають, що вона не виступає для замовників, які пов'язані з Росією. При цьому в Україні вона не з'ясовує історію доходів замовників, оскільки цим мають займатися уряд та відповідні органи.

- Невже хтось вважає, що я взагалі знаю, хто вони? Що я цікавлюсь їхніми посадами, професіями? Невже ви вважаєте, що мені взагалі надають таку інформацію? Крім папірця на якому написані імена іменинника чи нареченого та нареченої, мені більше не надають інформації. Мені цікаво добре зробити свою роботу. А моя робота це точно не аудит та не розслідування, звідки у них гроші. Для цього існують спеціальні органи, які мають це робити. Але вони чомусь не роблять своєї роботи, а винні артисти, - сказала виконавиця. - Скажіть мені, будь ласка, хіба чиновник звітує перед артистом? А може він повинен звітувати перед тим, хто його наймає? Перед урядом? Може, уряд мені відповість, і всім нам, звідки у цих людей гроші? За свої я можу відповісти. Але якщо мене, артиста, питають про гроші чиновників, тоді я прошу владу відповісти замість мене. Тому що я цього не знаю.

Артистка запропонувала обуреним звертатися до відповідних органів чи створити сайт за форматом "Миротворця", до якого вносили б ім'я подібних замовників та розміри їхніх доходів.

- Вибачте, я не знаю, хто ці люди та звідки у них гроші. Але я точно знаю, що якщо хтось вкрав, то він має бути покараний. Але чомусь нікого ніхто не карає, не судить, не саджає, не починає кримінальне провадження... а я маю відповідати на питання, на які я не маю відповідати. Я знаю одне – я хочу жити та працювати в державі, де працює закон. І де держава відповідає за своїх службовців, а не артисти. А ще я знаю, що найкраще, що ми можемо зробити один для одного, так це робити свою роботу чесно. І не лише артисти, а й уряд та борці з корупцією. Так, ми зробили висновки і будемо уважнішими до виступів в Україні так само як ми уважні до наших виступів за кордоном, - підсумувала співачка. - Якщо раптом вам здаватиметься, що хтось поганий заплатив мені за роботу, то ставтеся до цього, наче я була Робін Гудом: беру у поганих, віддаю хорошим.

За даними LVIV MEDIA, у перший день весілля було запрошено 300 VIP-персон. Для експрокурора та його дружини виступали Олександр Пономарьов, Оля Полякова, гурт "Дзвони сонця", а ведучим свята був шоумен Григорій Решетник. Святкування продовжилося наступного дня, куди було запрошено 500 гостей, для яких виступав Дзідзьо.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic)

Новини по темі: Корпоративи Оля Полякова