13 червня
Завантажити ще

Оля Полякова у річницю весілля показала рідкісний знімок сім'ї

Оля Полякова у річницю весілля показала рідкісний знімок сім'ї
Фото: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова та її чоловік бізнесмен Вадим Буряковський сьогодні, 11 вересня, відзначають 19-ту річницю весілля. На честь цього артистка опублікувала у соцмережах рідкісне сімейне фото із чоловіком та доньками.

– Нашій сім’ї сьогодні 19! Звісно, ми обидва забули про це, але коли так довго знаєш один одного, це не страшно… Страшно, коли війна розділяє, забирає… Дай нам Бог миру! Перемоги! Тоді відсвяткуємо! – зазначила виконавиця.

Полякова та Буряковський познайомилися завдяки Михайлу Поплавському. Тоді бізнесмен попросив його запросити на день народження гарну й талановиту співачку. Кандидатуру Олі тоді запропонувала проректор університету Ольга, яка пізніше стала кумою та найкращою подругою артистки. Різниця у віці між співачкою та її чоловіком становить 16 років. У пари є двоє дітей -18-річна Маша та 11-річна Аліса.

Після початку повномасштабної війни чоловік зірки відмовився залишати країну, хоча мав для цього законні підстави – у 2022 році йому виповнилося 60 років. Вадим Буряковський вступив до лав ТрО, оскільки неподалік їхнього будинку, що знаходиться у Київській області, у перші дні вторгнення зловили 14 диверсантів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic)

Новини по темі: Сім'я Оля Полякова