Завантажити ще

Тарабарова розповіла, чому розійшлася з Дантесом після трьох років стосунків

Тарабарова розповіла, чому розійшлася з Дантесом після трьох років стосунків
Фото: Колаж KP.UA

Співачка Світлана Тарабарова вперше розповіла про те, чому у неї не склалися стосунки із Володимиром Дантесом після "Фабрики зірок-2". Артисти були разом близько трьох років, але вперше Тарабарова розповіла про це лише після заміжжя. В інтерв'ю Славі Дьоміну виконавиця зізналася, що у них були дуже "токсичні" стосунки.

- Ми разом були не ок. Вибухова суміш. Ми були дуже токсичні один для одного, не могли впоратися зі своїми емоціями, на нас навалилася слава. Ми подумали, що схопили Бога за бороду, ми такі круті... Ми не впоралися. Ми не знали, як це – повага один до одного. Ми не знали, як це бути вірними. Ну, це вже з боку Володі, - зазначила Світлана.

За словами Тарабарової, вони кілька разів хотіли узаконити відносини, але через постійні суперечки так і не дійшли до РАГСу.

- Я нещодавно подивилася його інтерв'ю і хочу сказати, що пишаюся тим, ким Вова став. Він був класним, як і я. Я ніби окей, але тоді ми були не окей. Ми були крейзі дітьми. Ми кілька разів хотіли побратися, але постійно сварилися і це нічим не закінчувалося. І добре. Тому що нічим хорошим це не закінчилося б, бо ми - вогонь, - уточнила Тарабарова.

Наразі артистка щаслива у шлюбі з концертним директором Олексієм Бондарем, з яким познайомилася у 2011 році. Він старший за співачку на 14 років. Пара зіграла весілля у 2016-му. У подружжя троє дітей - 5-річний Іван, 3-річна Марія та піврічна донька Поліна.