28501
0
Завантажити ще

У гітариста Ел Ді Меоли під час виступу на сцені стався серцевий напад

У гітариста Ел Ді Меоли під час виступу на сцені стався серцевий напад
Фото: Джошуа Саммер/Getty Images

Американський гітарист Ел Ді Меола переніс серцевий напад на концерті у Бухаресті (Румунія). Артисту стало погано під час виступу та його госпіталізували до лікарні. Нині 69-річний музикант перебуває у стабільному стані та проходить курс лікування. Про це повідомляє The Associated Press із посиланням на представників клініки.

Фотограф, який був присутній на концерті, розповів виданню, що бачив, як під час виступу Ді Меола схопився за груди і важко йшов зі сцени. Два інші учасники групи Ді Меоли продовжували грати ще кілька хвилин, поки не оголосили, що виступ буде перервано.

Ел Ді Меола - джазовий гітарист та композитор. У 1972 році грав у квінтеті Барі Майлза, а пізніше приєднався до групи джазового піаніста Чика Корія Return to Forever, у складі якої у 1975-му отримав "Греммі" за найкраще джазове виконання пісні (No Mystery). За свою музичну кар'єру Ел ді Меола побував у Україні. У 2013 році він був гостем на щорічному джазовому фестивалі Alfa Jazz Fest. Одна з найпопулярніших композицій Ді Меоли - Mediterranean Sundance, що увійшла до альбому в 1977-му Elegant Gypsy.

Новини по темі: музиканти