28501
0
14 квiтня
Завантажити ще

Скрипка назвав інформаційною атакою новини про свій виступ з "музикантами-біженцями" з Росії

Скрипка назвав інформаційною атакою новини про свій виступ з

Олег Скрипка не став пояснювати, чому він виступав у Будві на фестивалі, який організувала російська продюсерка Марія Сьомушкіна. Музикант у коментарі "Суспільному" заявив про інформаційну атаку.

- Це несеться інформаційна атака. Спочатку обвинувачення у фашизмі, потім - співпраця з росіянами, антифемініст. Ми це не будемо коментувати, на радість російській пропаганді. Ми завтра представляємо Україну в Брюсселі. І зараз все робиться для того, щоб зіпсувати свято на підтримку України, - заявив Скрипка.

Про виступ Скрипки на фестивалі повідомила у фейсбуці сама організатор. Сьомушкіна написала, що Скрипка вийшов на сцену експромтом, співак у цей час був у Чорногорії із концертом. Сьомушкіна запросила Скрипку на сцену "разом із музикантами-біженцями з Росії, а ще чудовою співачкою Gladys із Франції". Усі вони виступили "на одній музичній сцені та в ім'я миру".

Згідно з афішею на сторінці музиканта, 22 серпня він виступив у Будві із 4-годинним спеціальним концертом, «що єднає духовні практики та зцілюючу силу живої музики».

Організатори фестивалю Music Saves the World називають його "всесвітнім благодійним музичним марафоном". Раніше подія мала назву "Усадьба Jazz", до 2019 року її проводили у різних містах Росії — Москві, Санкт-Петербурзі, Сочі, Казані, Єкатеринбурзі, Воронежі. Його організатор Марія Сьомушкіна у 2019 році переїхала з Москви до Великобританії. На "Усадьба Jazz" у Москві в 2018 році виступав SunSay, а у 2019-му - Іван Дорн.