Завантажити ще

Ексдружина Костянтина Войтенка назвала його "тираном" і розповіла про пережите домашнє насильство

Ексдружина Костянтина Войтенка назвала його
Фото: instagram.com/constantine.voytenco

Колишня дружина українського актора Костянтина Войтенка Валентина Марініна через рік після розлучення зізналася, що була жертвою домашнього насильства. В Instagram артистка назвала ексчоловіка "збоченим нарцисом", "насильником" і додала, що з нею він "обирав і обирає насильницькі форми спілкування: газлайтинг, погрози, фінансове, психологічне та фізичне насильство".

- Я колишня жертва, насильник і рятівник в одному флаконі. Мені соромно за це. Але на той момент я не вміла інакше, - уточнила Валентина.

За словами Марініної, після пережитого вона лише одного разу викликала поліцію, але у приватній розмові правоохоронці та її батько відмовляли писати заяву.

- Коли я вперше і востаннє викликала поліцію після випадку фізичного домашнього насильства, поліція натякала: «Ви подумайте, може, помиритеся? Інакше у нього будуть виправні роботи і він вже буде «числитись». Нічого, що я у синцях і мене за волосся вночі викидали з власної квартири? Головне ж, що в сімʼях так «не заведено» - писати заяви на чоловіків, ще й на таких публічних і наче ж пристойних, - зазначила вона.

Валентина додала, що навіть після розлучення та вимушеного переїзду з дочкою до Ірландії, як і раніше, стикається з агресивністю та маніпуляціями з боку колишнього чоловіка. Екскохана артиста у зверненні також привселюдно засудила його за домашнє насильство, про яке довго мовчала.

- І останнє. Бо знаю, що тобі передадуть. Костю, ні тебе, ні твого оточення, ні ваших погроз та маніпуляцій я більше не боюся. Я засуджую тебе і свою колишню поведінку публічно. Мені не страшний ані твій статус, ані твоя бульбашкова популярність. Я залишаю цю систему насильства як не близьку мені. Дякую тобі за безцінний досвід. І дякую тобі за неабияку мужність проходити його саме так, - підсумувала Валентина.

Костянтин та Валентина прожили у шлюбі сім років. Пара розлучилася восени 2022 року. Після розриву Валентина повернула собі дівоче прізвище.