Завантажити ще

Актору Армі Гаммеру не будуть пред'явлені звинувачення у сексуальному насильстві

Актору Армі Гаммеру не будуть пред'явлені звинувачення у сексуальному насильстві
Фото: Jeff Kravitz/FilmMagic

Американському актору Армі Гаммеру не буде пред'явлено звинувачення у сексуальному насильстві. Суд не зміг довести слова жінки, яка подала на нього позов у ​​2021 році. Про це окружна прокуратура Лос-Анджелеса повідомила CNN після двох років розслідування.

- Справи про сексуальне насильство часто важко довести, тому ми доручаємо їх розгляд нашим найдосвідченішим прокурорам. У цьому випадку ці прокурори провели надзвичайно ретельну перевірку, але визначили, що наразі немає достатніх доказів для звинувачення пана Гаммера у злочині, - сказала у коментарі виданню директор Бюро комунікацій у прокуратурі Тіффіні Блекнелл. - Як прокурори, ми несемо етичну відповідальність за пред'явлення звинувачень лише у тих справах, які ми можемо довести поза всякими розумними сумнівами. Ми знаємо, що жінкам важко повідомляти про сексуальне насильство. Навіть якщо ми не можемо висунути звинувачення, наші представники служби допомоги жертвам будуть доступні для тих, хто звертається до нас за допомогою.

Сам актор після винесеного рішення у заяві Instagram подякував окружного прокурора за підтримку.

- Я дуже вдячний окружному прокурору за те, що він провів ретельне розслідування і дійшов висновку, якого я дотримувався весь цей час, що жодного злочину не було. Тепер, коли моє ім'я очищене, я з нетерпінням чекаю на початок довгого і важкого процесу відновлення мого життя.

Історія скандалу

Поліція Лос-Анджелеса розпочала розслідування у цій справі у лютому 2021 року після того, як одна жінка звинуватила актора у зґвалтуванні у 2017-му. Пізніше колишні дівчата артиста опублікували секс-листування, де користувач під ім'ям "Армі Гаммер" писав про фантазії на тему БДСМ та канібалізму. Актор усі звинувачення спростовував, але після скандалу почав втрачати вигідні контракти та ролі у кіно. Захист Гаммера в суді наполягав, що його спілкування з жінками було "цілком консенсуальним, обговорювалося і узгоджувалося заздалегідь і було взаємним".

Армі Гаммеру 36 років. З 2010-го по 2020 рік актор був одружений з колегою Елізабет Чемберс. У ексзакоханих є двоє дітей: восьмирічна дочка Гарпер Грейс та шестирічний син Форд Арман Дуглас. Найвідоміші ролі артиста "Самотній рейнджер", "Назви мене своїм ім'ям", "Білосніжка: Помста гномів".

Фото: instagram.com/armiehammer

Фото: instagram.com/armiehammer

 

Новини по темі: насилие Актори