23 травня
Завантажити ще

Джамала записала кавер на пісню Frozen Мадонни для програми Spotify Singles

 Джамала записала кавер на пісню Frozen Мадонни для програми Spotify Singles
Фото: прес-служба Джамали

Співачка Джамала випустила кавер на хіт Мадонни Frozen. Артистка записала трек на честь дня народження світової зірки, якій 16 серпня виповнилося 65 років. Про це вона повідомила у Instagram.

- Чому вона. Ну, по-перше, моє дитинство на березі моря асоціюється з La Isla Bonita. Пам'ятаю, влітку мию посуд у нашому кафе наприкінці робочого дня. І раптом у "Лагуні": "Минулої ночі мені снився Сан-Педро..." Ми з Евеліною кидаємо все та біжимо танцювати. Далі були Secret, Music та Frozen. Саме остання з таким автентичним бриджем запала мені в душу. А головне – зараз мені дуже резонують слова пісні. Ця співачка завжди виступала за рівноправність та дуже підтримує Україну в наш час боротьби. Саме тому я обрала пісню Мадонни Frozen. І в її день народження хочу привітати, підтримати її та подякувати. Дуже сподіватимусь, що якщо вона почує, їй сподобається. Я вклала багато любові та душі у цей трек, - розповіла про вибір пісні Джамала.

Frozen - один із двох треків, записаних артисткою в Лос-Анджелесі в рамках Spotify Singles за підтримки Universal Poland. Зірці запропонували взяти участь у проєкті після того, як вона стала першим амбасадором Spotify Equals - програми, яка спрямована через музику порушувати тему рівноправності жінок. Незабаром на Times Squere у Нью-Йорку з'явиться білборд Spotify Singles із Джамалою.

 

Новини по темі: Джамала Мадонна