28 травня
Завантажити ще

Джамала виконала гімн України на легендарному стадіоні "Челсі" у Лондоні

Джамала виконала гімн України на легендарному стадіоні

Співачка Джамала виконала національний гімн перед благодійним футбольним матчем на підтримку України у Лондоні. Переможниця "Євробачення-2016" співала на легендарному стадіоні футбольного клубу "Челсі".

- Cпівати гімн – це завжди дуже відповідально. А співати на стадіоні з трансляцією на 25 каналах у понад 200 країнах та багатомільйонну аудиторію – ще більше. Сьогодні мій гімн звучить урочисто, злітаючи над стадіоном. Бо так я радію, що кожного дня ми наближаємо нашу перемогу на очах у всього світу. Для кожного, хто доторкається до гімну України своїми почуттями та пережитими емоціями, він стає особливою, його власною піснею. У цьому магія патріотизму: коли ти робиш це від душі, з любов’ю, можна побачити, як ти відриваєшся і буквально летиш від щастя, що «твою пісню», твій гімн чує світ, написала Джамала в Інстаграмі.

Гімн Великобританії виконала співачка Карлі Паолі. Для гостей благодійного матчу також виступили "Бумбокс", Святослав Вакарчук, британські виконавці Піт Доерті та Melanie C. Перед початком матчу на екранах показали звернення президента Володимира Зеленського.

Матч Game4Ukraine проходить у межах ініціативи з підтримки України United24. Усі зібрані кошти підуть на відновлення Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині. Капітанами команд стали амбасадори United24 Андрій Шевченко та Олександр Зінченко.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)


 

Новини по темі: Джамала Футбол