Завантажити ще

Усиновленій дитині Тимура та Інни Мірошниченків потрібна операція

Усиновленій дитині Тимура та Інни Мірошниченків потрібна операція
Фото: instagram.com/_inna_mi_

Сину Тимура Мірошниченка Марселю, якого він взяв із дитбудинку, доведеться робити операцію. Про це у сторіс Instagram розповіла дружина шоумена Інна.

За словами дружини телеведучого, після усиновлення вони разом із хлопчиком відвідують різних лікарів, щоб виправити деякі проблеми зі здоров'ям, зокрема з хребтом, які з'явилися у дитячому будинку. Сім'я також поспілкувалася з педіатром-алергологом та консультантом з дитячого харчування.

- За лаштунками лишаються й інші фахівці та наша з ними робота. Я вірю в те, що любов та мінімальне втручання, довіра та час зроблять зі „складної дитинки“ абсолютно здорового хлопчика. Я молюся за його здоров'я щодня. Без операції не обійтись. Але до всього треба ставитись з умом, - зазначила Інна.

Дружина шоумена уточнила, що більшість лікарів не розуміють особливостей усиновлених малюків та специфіки роботи з ними, тому часто приміряють на них норми дітей, які не були у дитбудинку.

Пара підтвердила, що взяла до родини хлопчика з дитбудинку, 30 липня. Інна та Тимур розповідали, що їхній 2-річний прийомний син народився на Житомирщині передчасно, від нього відмовилися батьки. Малюк пережив операцію і 4 місяці перебував у відділенні інтенсивної терапії. Після усиновлення сім'я надала йому нове ім'я Марсель. Подружжя також має двох дітей: 5-річну Мію та 3-річного Марка.

Фото: instagram.com/_inna_mi_

Фото: instagram.com/_inna_mi_