23 травня
Завантажити ще

Зірка "Дизель-шоу" Вікторія Булітко заразилася хворобою Лайма від укусу кліща

Зірка
Фото: instagram.com/bulitka

Зірка "Дизель-шоу" Вікторія Булітко заразилася хворобою Лайма. Лікарі діагностували в акторки недугу через місяць після укусу кліща. За словами Вікторії, вона не здавала паразита на аналіз і спочатку почувалася добре. Але за порадою колеги Євгена Сморигіна таки зробила загальний аналіз крові, результати якого не підтвердили наявність хвороби.

Пізніше, за рекомендацією дерматолога, акторка зробила розширений тест на хворобу Лайма, оскільки на її тілі почали з'являтися плями. Він показав позитивний результат.

- Останнім часом, десь приблизно у той час, коли пішла здавати аналізи, мені здалося, що мене вкусив комарик. Я почухала, а потім побачила, що [місце укусу] все більше роздувається, на тілі з'явилася цятка. І так один день, другий. А цих "укусів" з'являється на тілі дедалі більше. Якщо їх не чухати, вони зникають. Я вже змінила постільну білизну. Подумала, хтозна... може, у мене алергія на порошок. І потім я розумію - щось тут не так, – розповіла Вікторія в Instagram.

Тепер на Булітко чекає 28-денне лікування антибіотиками. Акторка закликала шанувальників бути обережнішими і у випадку укусу кліща обов'язково здавати аналізи та вчасно звертатися до лікаря.

Артистку вкусив кліщ на початку липня під час поїздки на Закарпаття, де Булітко відпочивала разом із друзями. Для того щоб зняти паразита, зірці "Дизель-шоу" довелося викликати швидку допомогу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Вікторія Булітко (@bulitka)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Вікторія Булітко (@bulitka)

Новини по темі: Хвороби Вікторія Булітко