Завантажити ще

Завадюк не вважає участь у "Голосі країни" STASYA, яка співпрацює з ENKO, "конфліктом інтересів"

Завадюк не вважає участь у
Фото: прес-служба 1+1 Україна

Продюсер "Голосу країни" Володимир Завадюк прокоментував кадри бекстейджа зі зйомок вокального шоу, де глядачі розглянули співачку STASYA. Дівчина співпрацює із лейблом ENKO, співзасновником якого є тренер нового сезону проєкту продюсер Іван Клименко. В інтерв'ю сайту KP.UA Завадюк заявив, що не бачить у цьому "конфлікту інтересів", оскільки в минулому інші тренери часто перетиналися та співпрацювали з багатьма учасниками шоу.

- Ні, це не конфлікт інтересів. Більшість наших тренерів знають величезну кількість молодих музикантів, тому що ці музиканти їм постійно пишуть, спілкуються з ними. У минулих сезонах також були беквокалісти, музиканти, із якими перетинались наші тренери або так чи інакше співпрацювали. Коли всі в ефірі ближче познайомляться з Іваном Клименком, зрозуміють, що останні 10 років він постійно займається кастингом нових виконавців. Я був вражений, коли дізнався, що Іван сам з ними комунікує, пише їм в Інстаграмі, слухає їхні демки. Він знає велику кількість музикантів, в тому числі й тих, які можуть прийти на шоу. Але ніхто не робить з цього ніякого секрету. Насправді в цьому моменті є додаткова інтрига: чи впізнає він їх, оберуть ці люди саме Івана чи інших тренерів, - додав Володимир.

Через війну першу частину зйомок нового сезону "Голосу країни" вже відзняли у Варшаві "1+1 Україна" та польський мовник TVP. Проєкт покажуть в обох країнах. Президент каналу TVP Матеуш Матишкович заявив, що зйомки українського сезону повністю профінансувала польська сторона.

STASYA родом із Новодністровська. Розпочала музичну кар'єру у 2023 році, випустивши трек "Світ ловив" за мотивами цитати Григорія Сковороди.

Фото: instagram.com/goloskrainy_official

Фото: instagram.com/goloskrainy_official

Новини по темі: Голос країни