Завантажити ще

Завадюк запевнив, що на зйомки "Голосу країни" у Польщі не брали гроші з бюджету

Завадюк запевнив, що на зйомки

Новий сезон "Голосу країни" у Варшаві знімають за гроші європейських партнерів, із українського бюджету кошти на зйомки не виділялись. Про це заявив продюсер проєкту Володимир Завадюк. 

- Ми насправді дуже вражені рівнем учасників і тренерською панеллю, а також підтримкою польської сторони. І я скажу, що цей проєкт відбувається, як і казав президент України, за підтримки європейських партнерів. Саме так ми знімаємо "Голос країни". Я можу сказати абсолютно сміливо, що тут немає жодних грошей з бюджету, все це за підтримки наших партнерів з Польщі, і ми дуже вдячні за те, що українці можуть звучати зараз, — розповів Завадюк. 

21 липня «1+1 Україна» та польський мовник TVP розпочали спільні зйомки нового сезону "Голосу країни" у Варшаві, який покажуть в обох країнах. Президент каналу TVP Матеуш Матишкович заявив, що зйомки українського сезону повністю профінансувала польська сторона. 

Тренерами “Голосу країни-13” стали Юлія Саніна, Артем Пивоваров, співзасновник лейблу ENKO Іван Клименко та Надя Дорофєєва.

 
 

Новини по темі: Голос країни