19 червня
Завантажити ще

KOLA та лейбл ENKO написали саундтрек для шоу "Голос країни"

KOLA та лейбл ENKO написали саундтрек для шоу
Фото: instagram.com/goloskrainy_official

Вперше в історії "Голосу країни" на "1+1 Україна" у проєкту з'явиться саундтрек. Автором пісні виступили співачка KOLA разом зі співзасновником лейблу ENKO і тренером нового сезону Іваном Клименко. Про це повідомляється на офіційній сторінці проєкту в Instagram.

- Саундтрек буде присвячений часу, в якому ми живемо. Над треком працює ENKO Music, і ми дуже радіємо тому, що усі тренери активно залучені до створення. Кожен із тренерів дає свої ідеї щодо мелодики, тексту та обкладинки. Цей сезон буде дуже знаковим, тому для нас було важливо створити саундтрек саме зараз. Це було нашою мрією останні декілька років, і ось нарешті ми можемо її втілити, - розповів продюсер проєкту Володимир Завадюк.

Іван Клименко зізнався, що йому важливо було створити такий саундтрек, який відобразив би стиль кожного з тренерів сезону.

- Ми з Антоном Чилібі продюсували цю пісню так, щоб окрема її частина могла підкреслити стиль кожного тренера. Тому саундтрек буде створений в стилістиці зірок, які цього сезону сядуть у легендарні червоні крісла. Ми одразу зрозуміли, що для такого проєкту потрібний потужний гімн. На жал,ь у нас не було можливості зібратись всім разом, бо в кожного тренера в цей час були тури або просто дуже щільні графіки, тому ми робили цю пісню онлайн. Це було наче як гра в пінг-понг, де кожен придумує ідею і надсилає в спільний чат, а ми всі разом її розбираємо, - додав музикант.

Прем'єра саундтреку відбудеться в ефірі проєкту, він також буде доступний для прослуховування на всіх цифрових майданчиках. Назва пісні й коли саме її буде представлено, стане відомо незабаром.

Раніше команда проєкту оголосила, що, окрім Клименка, наставниками нового сезону стануть фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна та музикант Артем Пивоваров. Ім'я четвертого тренера оголосять наступного тижня.

Фінал "Голосу країни-12" з метою безпеки відбувся у київському метро у листопаді минулого року. Переможницею шоу стала фольклористка та збирачка української пісні Марія Квітка з команди "Другий шанс" Олександри Зарицької та Андрія Мацоли.

 

Новини по темі: Пісні Телешоу Голос країни