21 червня
Завантажити ще

Гурт Go_A став переможцем фестивалю "Чотири сторони фольку" у Польщі

 Гурт Go_A став переможцем фестивалю
Фото: instagram.com/go_a_band

Гурт GO_A став переможцем фестивалю "Чотири сторони фольку" у Польщі. Колектив виграв глядацьке онлайн-голосування, виступивши на сцені конкурсу з піснею Zombie гурту The Cranberries та піснею зі свого репертуару. Радісну новину музиканти повідомили у соцмережах, опублікувавши знімок з нагородою у руках.

- Нещодавно ми стали переможцями фестивалю «Чотири сторони фолку», що проходив в місті Живець у Польщі, і тепер хочемо поділитися цим класним досвідом! Фестиваль має формат пісенного конкурсу, який транслюється в прайм таймі головного польського телеканалу. Кожен артист мав виконати по 2 пісні, одна з яких - зі свого репертуару (вона повинна включати в себе національні та фолк елементи), а інша - кавер на легендарний хіт. Це трошки нагадало нам Євробачення: пісенний конкурс, вдячна авдиторія, артисти з багатьох країн (Португалія, Грузія, Словаччина, Сербія, Франція і багато інших) та загалом дружня атмосфера події. Переможця обирали глядачі онлайн голосуванням і ми вдячні кожному, хто підтримав нас! Це було незабутньо! – зазначили музиканти.

У 2021 році гурт Go_A посів п'яте місце у фіналі "Євробачення", виконавши хіт "ШУМ". Переможцем пісенного конкурсу тоді став рок-гурт Maneskin.

Новини по темі: Фестивалі Go_A