Завантажити ще

Борис Джонсон увосьме став батьком

Борис Джонсон увосьме став батьком
Фото: Stefan Rousseau - Pool/Getty Images

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон увосьме став батьком. У колишнього політика та його дружини Керрі народився син, якого пара назвала Френком. Малюк з'явився на світ вранці 5 липня. Про це кохана Джонсона повідомила у соцмережах, опублікувавши перший знімок із новонародженим.

- Ласкаво просимо у світ, Френк Альфред Одіссеус Джонсон, який народився 5 липня о 9.15 ранку. (Вгадаєте, яке ім'я обрав мій чоловік?!) Мені подобається кожна хвилина, проведена з ним у його сонному дитинстві. Бачити, як мої старші двоє обіймають свого нового брата з такою радістю і хвилюванням, - це чудове видовище. Ми всі дуже зворушені.

У пості дружина колишнього політика також подякувала лікарям, які приймали пологи, та попросила у підписників поради щодо серіалів, які вони рекомендують подивитися під час вигодовування груддю.

Для пари це третя спільна дитина. Подружжя вже виховує сина Вілфреда, який народився у квітні 2020 року, і дочку Ромі, яка народилася у грудні 2021-го. До шлюбу з Керрі Джонсон був одружений двічі. З другою дружиною Мариною Вілер він прожив у шлюбі 25 років, у них народилося четверо дітей - двоє синів та дві дочки. Джонсон також має доньку, яка народилася у 2009-му від мистецтвознавиці Хелен Макінтайр.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Carrie Johnson (@carrielbjohnson)

 

 

Новини по темі: діти зірок Борис Джонсон