Завантажити ще

Слава Камінська пояснила свої слова щодо неповернення в Україну

Слава Камінська пояснила свої слова щодо неповернення в Україну
Фото: instagram.com/babaslavka

Співачка Слава Камінська, яка напередодні потрапила до мовного скандалу, пояснила свою заяву про те, що "не повернеться в Україну з-за кордону". В інтерв'ю сайту УНІАН артистка зазначила, що сказала це на емоціях, оскільки їй було прикро через постійний хейт у соцмережах.

- Я часто спілкуюся зі своїми підписниками і останнім часом нерідко стикаюся з хейтом. Мені стало прикро, і я написала це гаряче. Багато хто з нас зараз неврівноважений зі зрозумілих причин. І нехай мені 38, але всередині мене живе маленька дівчинка, якій іноді властиво ображатись, – прокоментувала свою заяву співачка.

Артистка також відреагувала на критику після підтримки російської мови. На думку Камінської, кожна людина, яка вважає себе українцем, рано чи пізно почне розмовляти державною мовою. Тоді як примус перейти на українську викликає лише роздратування та розкол у суспільстві. Сама Слава розмовляє двома мовами, але вже розпочала процес українізації своїх треків.

- Я не підтримую штучний поділ українського народу за будь-якою ознакою чи питанням. Я вірю, що ми якось прийдемо до того, що всі, хто вважають себе українцями, розмовлятимуть українською. А молодь, нове покоління, вже не знатиме російської. Але зараз не можна змушувати з-під палиці щось робити. Це викликає роздратування та розкол у суспільстві. Де демократія, про яку ми так багато говоримо і якої прагнемо? Потрібно підтримувати один одного всіма силами, у нашій боротьбі зі спільним ворогом, а не шукати ворогів серед своїх, – сказала Слава.

Хвилю засуджень в соцмережах викликав пост артистки в Instagram, де вона опублікувала статтю Конституції, про гарантування "вільного розвитку, використання та захисту російської та інших мов національних меншин України". Таким чином співачка відреагувала на інцидент, який стався на концерті Макса Барських у Кременчуці, де один із глядачів написав на артиста заяву до поліції.

З початку повномасштабного вторгнення Камінська разом із дітьми виїхала до Нідерландів, де живе вже більше року.

Новини по темі: Слава Камінська