Завантажити ще

Принца Гаррі та Меган Маркл не покликали на святкування дня народження короля Чарльза III

Принца Гаррі та Меган Маркл не покликали на святкування дня народження короля Чарльза III
Фото: Chris Jackson/Getty Images

Принца Гаррі та Меган Маркл не запросили на святкування дня народження короля Великобританії Чарльза III, яке відбудеться у суботу, 17 червня, в Лондоні. Ймовірно, пара залишиться у Каліфорнії разом зі своїми дітьми. Про це пише People.

Заявлено, що в урочистому параді візьмуть участь сотні військовослужбовців британської армії, зокрема сестра короля принцеса Анна та його брат принц Едвард. Також заплановано авіаційне шоу Королівських військово-повітряних сил, яке відклали перед коронацією монарха через дощову погоду. Це буде перше свято на честь Чарльза III після його сходження на трон.

Герцоги Сассекські тричі відвідували королівське святкування з нагоди дня народження Єлизавети II. У 2020-2021 роках через пандемію COVID-19 захід було скорочено, і проводився він для королеви у Віндзорському замку без великого скупчення членів королівської родини. У 2022-му Меган і Гаррі разом відвідали парад з нагоди платинового ювілею правління монарха, а також були присутні на її похороні у вересні.

Минулого тижня принц Гаррі відвідав Лондон, щоб дати свідчення проти видавництва Associated Newspapers Limited (Daily Mail, Mail on Sunday, Mail Online), журналістів якого звинувачують у нібито незаконному зборі інформації.