13 червня
Завантажити ще

Принц Гаррі та Меган Маркл поскаржилися на "безжальну" погоню папарацці у Нью-Йорку

Принц Гаррі та Меган Маркл поскаржилися на

Принц Гаррі і Меган Маркл заявили, що стали жертвами переслідуванням папарацці після відвідування премії Ms. Foundation Women of Vision Awards у Нью-Йорку 16 травня; Про це пише ВВС із посиланням на заяву представника пари.

Погоня тривала 6 годин, у ній брали участь шість автомобілів, які порушували правила дорожнього руху, намагаючись зробити кадр із принцом Гаррі та Меган Маркл. Представник пари назвав погоню "безжальною". Департамент поліції Нью-Йорка повідомив, що затриманих і постраждалих не було.

Фотобанк Backgrid заявило, що розслідує поведінку кількох фотографів-фрілансерів, які ймовірно гналися за автомобілем Гаррі та Меган.

Після складання королівських повноважень принца Гаррі позбавили державної охорони, тому в США він користується послугами приватних фірм.

Герцог та герцогиня відвідали у Нью-Йорку церемонію нагородження Ms Foundation Women of Vision Awards, на якій відзначаються жінки за активну феміністичну позицію. Герцогиня Сассекська була удостоєна нагороди "Жінка мрії". Це був перший спільний виступ пари після коронації Чарльза III, яка відбулася на початку травня.