Завантажити ще

Принц Гаррі на суді звинуватив британські таблоїди в тому, що вони виставляли його "товстим" та "невдахою"

Принц Гаррі на суді звинуватив британські таблоїди в тому, що вони виставляли його
Фото: Leon Neal/Getty Images

Принц Гаррі дав свідчення у Високому суді Лондона в рамках слухання за позовом проти видавця Associated Newspapers Limited (Daily Mail, Mail on Sunday, Mail Online) за звинуваченнями у незаконному зборі інформації. Виступивши як свідок, герцог Сассекський став першим членом королівської сім'ї, який дав свідчення в суді за останні 132 роки. Про це пише ВВС.

Під час надання свідчень Гаррі заявив, що журналісти незаконно збирали інформацію про нього, вторгалися у його дитинство, юність та доросле життя. Зокрема, на суді принц стверджував, що його голосова пошта була зламана, внаслідок чого він відчув, що "не може довіряти нікому". Історії, які, на його думку, "виникли" внаслідок хакерських атак, не лише викликали у герцога занепокоєння за свою безпеку, а й зашкодили його відносинам.

- Я відчував, що не можу нікому довіряти, що було для мене жахливим почуттям, особливо в такому юному віці, - сказав він.

Принц Гаррі також звинуватив журналістів таблоїдів у тому, що вони підбирають членам королівської сім'ї певні ролі та створюють "альтернативну та спотворену версію про нього".

- Вони починають схиляти вас до тієї ролі або ролей, які їм найбільше підходять, і які продають якнайбільше газет, особливо якщо ви "запасний" спадкоємець, - сказав герцог у залі суду. - Тоді ти або "принц-плейбою", або "невдаха", або "кинув школу", або, як у моєму випадку, "товстий", "шахрай", "неповнолітній п'яниця", "безвідповідальний наркоман".

Гаррі - один із членів колективного позову проти таблоїду. Крім нього, до суду звернулися співак Елтон Джон та його чоловік, кінорежисер Девід Ферніш, акторки Елізабет Герлі та Седі Фрост. Вони звинувачують Associated Newspapers Limited у втручанні у приватне життя та незаконне оволодіння інформацією.

Це не перша справа принца Гаррі проти таблоїдів. У 2019 році Гаррі та Меган виграли позов проти Mail on Sunday, яка також входить до групи Associated Newspapers Limited, через незаконну публікацію особистого листа Меган, адресованому батькові. Того ж року Гаррі подав до суду на власників британських газет Sun та Daily Mirror через незаконне прослуховування телефонних дзвінків. Розгляд у цій справі триває.

Новини по темі: Принц Гаррі Суд