Завантажити ще

Лейбл MOZGI Entertainment змінив назву на POMITNI

Лейбл MOZGI Entertainment змінив назву на POMITNI
Фото: instagram.com/mozgientertainment

Український лейбл MOZGI Entertainment змінив назву та вектор роботи. Оновлений продюсерський центр є лейблом відкритого типу POMITNI. Про ребрендінг повідомила у соцмережах засновниця компанії Ірина Горова.

– Ми змінилися, і тепер ми – „POMITNI”. І те, що з нами сталося, це не зовсім ребрендинг - це про щось глибше. Бренд MOЗGI Entertainment відпрацював, він дав нам неймовірний досвід, артистів, перемоги, але він вичерпав себе. Змінилися контексти, смисли, фокуси, світогляд, змінився кожен із нас – і вже неможливо рухатися далі зі старими поглядами та меседжами, жити минулим, – розповіла Ірина.

Горова додала, що нова концепція лейбла POMITNI - це про новий світогляд команди та внутрішні зміни, які призвели до зовнішньої трансформації.

– Сьогодні як власниця компанії я маю чітке бачення нашої місії. Це зробити значний внесок у розвиток української музичної індустрії, створити спільноту, розвивати ринок та поєднувати шоу-бізнес через великі та маленькі проєкти. У мене дуже класна команда, і я впевнена, що мої мрії разом ми зробимо помітними, - запевнила Горова.

Лейбл Mozgi з'явився у 2010 році. Його заснували Потап (Олексій Потапенко) та Ірина Горова. У листопаді 2022 року в інтерв'ю "ЖВЛ" Ірина повідомила, що їхня співпраця як експодружжя добігла кінця і більше їх не об'єднує нічого окрім спільного сина Андрія. На даний момент з компанією POMITNI співпрацюють Dorofeeva, Otoy, Ганна Трінчер, Love, Mary, Nazva, Dima Prokopov.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Gorovaya Irina (@gorovaya_irina)

Новини по темі: Музика компания