Завантажити ще

Коля Сєрга разом із "Культурним десантом" збирається "перевиховати" Світлану Лободу

Коля Сєрга разом із
Фото: Колаж KP.UA

Український співак та захисник ЗСУ Коля Сєрга разом із колегами з "Культурного десанту" заявив, що має намір "взяти на перевиховання" співачку Світлану Лободу. В інтерв'ю YouTube-шоу Жені Яновича "20:23" артист зізнався, що мало хто з діячів культури готовий з ними їхати на передову, щоб виступати перед бійцями. За словами Сєрги, якби виконавиця погодилася, то ставлення українців до неї змінилося б.

- Ми зацікавлені, щоб якомога більше артистів їхали туди. Тому що коли вони повернуться, це вже будуть люди з іншим поглядом. Тому повертаючи до Лободи та інших артистів, які після повномасштабного вторгнення робили кроки назад, завжди є другий шанс, ніколи не закриті ці двері. Але таким артистам потрібно починати не з нуля, а з мінусу. Тому, якщо Світлана приїде, подивиться в очі хлопцям, тим, хто воює за країну, і знайде слова і покаяння, і зможе пройти через нього, супер, це буде прикладом для багатьох інших. Але чи пройде вона - подивимося , – уточнив співак.

У відповідь ведучий припустив, що не всі військові зрадіють приїзду Лободи. На що Сєрга відповів:

- І в цей момент ми відходимо і говоримо «Реагуй». Буде зрозуміла щирість її помислів. Якщо вона просто хоче відбілити медійну репутацію, то вона дуже швидко здасться. А якщо всередині дійсно щось переключилося, то вона піде на це. Якщо вона піде, то вона пройде через пекло. Але тоді вона вийде відновленою. Проєкт «Ду-ду-ду Свєтку Лободу» називається, - зазначив артист.

Востаннє Лобода виступала в Україні у серпні 2021 року в Одесі. То був її перший за 4 роки концерт на батьківщині. До 24 лютого 2022 року Лобода жила в Росії та Європі. Після початку повномасштабної війни переїхала до Риги (Латвія) разом із сім'єю та музикантами, і зараз дає благодійні концерти на підтримку рідної країни.