Завантажити ще

Актор серіалу "Венздей" Персі Хайнс Вайт відповів на звинувачення у зґвалтуванні та домаганнях

Актор серіалу
Фото: Метт Вінкельмейєр/FilmMagic

Актор Персі Хайнс Вайт, відомий за роллю Ксав'є Торпа у серіалі "Венздей", відповів на звинувачення у згвалтуванні та сексдомаганнях, які йому висунули кілька дівчат. У сторіс Instagram артист спростував усі заяви, зазначивши, що на тлі подібних чуток члени його родини зіткнулися з погрозами, а його подругу помилково зробили жертвою у цій історії.

- Мені треба дещо прояснити. Раніше цього року хтось, з ким я ніколи не зустрічався, розпочав кампанію дезінформації щодо мене в інтернеті. Тому моя родина зазнала насильства, а моїм друзям погрожували вбивством. Були використані фотографії мене неповнолітнього , а приклади того, як я дію в образі, були представлені як такі, що викликають ненависть. Моя подруга Джейн була помилково зображена жертвою, і її спроби внести ясність проігнорували. Вона дала мені дозвіл включити її у це повідомлення, – поділився Хайнс Вайт.

Артист не може змиритися з тим, що про нього говорять у соцмережах як про "фанатика" або ж як про "злочинно недбалого щодо безпеки людей". Хайнс Вайт попросив недоброзичливців припинити переслідувати його сім'ю.

- Саме такі необґрунтовані шкідливі твердження можуть спричинити недовіру до жертв, - уточнив Персі. - Мені дуже неприємно усвідомлювати, що ця дезінформація засмутила людей. Я дуже вдячний усім, хто підтримав мене та допоміг поділитися фактами. Переслідування моєї родини, друзів та колег мають припинитися, будь ласка. Дякую, що знайшли час прочитати це.

У січні одразу троє дівчат звинуватили Персі Хайнса Вайта у зґвалтуванні та домаганнях. Вони стверджували, що артист надсилав їм оголені фото та знімки статевого органу. За словами ймовірних жертв, це сталося у період, коли Персі було від 17 до 20 років. Історії дівчата розміщували у соцмережах під хештегом #cancelpercy ("скасуємо Персі".- Авт.).

Фото: instagram.com/percy

Фото: instagram.com/percy

Новини по темі: Згвалтування Актори