Завантажити ще

Акторка Ліза Лорінг, яка зіграла Венздей у "Сімейці Аддамс" 1964 року, померла від інсульту

Акторка Ліза Лорінг, яка зіграла Венздей у
Фото: Lawrence Lucier/Getty Images

Американська акторка Ліза Лорінг, яка зіграла роль дівчинки Венздей у "Сімейці Аддамс" 1964 року, померла на 65 році життя. Артистки не стало від наслідків, викликаних інсультом. Лорінг перебувала у лікарні протягом трьох днів, перед тим, як близькі вирішили відключити її від апарату життєзабезпечення у суботу, 28 січня. Смерть артистки підтвердила її дочка Ванесса Фоумберг у коментарі Variety.

- Вона пішла мирно, обидві дочки тримали її за руки, - зауважила спадкоємиця телезірки.

Лорінг народилася на Маршаллових островах у 1958 році, потім разом із матір'ю переїхала на Гаваї, а пізніше до Лос-Анджелеса. Вона почала працювати моделлю у віці трьох років, а також отримала свою першу роль на телебаченні у медичній драмі "Доктор Кілдер". Найбільшу популярність їй принесла роль Венздей у "Сімейці Аддамс" 1964 року, після якої її затвердили в проєкті "Прюїти з Саутгемптона". Вона також зіграла у шпигунській драмі "Дівчина з UNCLE", а потім отримала постійну роль у серіалі "Як обертається світ".

Лорінг зіграла героїню Венздей у віці 6 років Фото: imdb.com/name/nm0521006

Лорінг зіграла героїню Венздей у віці 6 років Фото: imdb.com/name/nm0521006

Лорінг чотири рази була одружена. Вперше вона пішла під вінець у 15 років з другом дитинства Фарреллом Фоумбергом. Через рік у пари народилася дочка, а через два подружжя розлучилося. У 1981 році вийшла заміж за актора Дага Стівенсона, у відносинах з яким народила другу дочку. Наприкінці 80-х вона працювала гримером на зйомках фільму для дорослих, де зустріла свого третього чоловіка, актора Джеррі Батлера. У 1992 році пара розлучилася через сварки та непорозуміння - Лорінг була незадоволена тим, що чоловік продовжував зніматися у фільмах для дорослих.  У 2003-му актриса вийшла заміж за оператора Грема Річа, але через п'ять років і цей шлюб розпався. Пара подала на розлучення у 2014 році, через шість років після розриву.

У Лізи Лорінг залишилися дві дочки Маріанна та Ванесса, а також онуки Еміліана та Чарльз.

Новини по темі: Втрати