Завантажити ще

Зірка "Надприродного" Міша Коллінз зустрівся із Зеленським і став амбасадором United 24

Зірка
Фото: President.gov.ua

Голлівудський актор Міша Коллінз (янгол Кастіель у серіалі "Надприродне")  у рамках візиту до Києва зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським та головою ОП Андрієм Єрмаком. Актор став амбасадором фандрейзингової платформи United24 у напрямі "Гуманітарне розмінування". Про це повідомляється на сторінці платформи у соцмережах.

У розмові з Верховним Головнокомандувачем артист зазначив, що його товариш - британський журналіст і фотограф Джайлс Дьюлі - свого часу в Афганістані наступив на вибуховий пристрій і втратив обидві ноги та руку. Тому для нього допомагати у гуманітарному розмінуванні – це особисте питання.

- Навіть якщо війна в Україні закінчиться завтра, спадок війни залишатиметься, допоки вся земля не буде очищена від мін. Розмінування надзвичайно важливе. Тому що від вибухових пристроїв часто страждають діти та сім’ї, які йдуть у ліс збирають гриби, - наголосив Коллінз. - Я відчуваю свою роль як амбасадора в тому, щоб поширювати інформацію й розповідати про те, що відбувається в Україні, для моєї аудиторії по всьому світові й привертати увагу, щоб світова підтримка України й надалі тривала.

Фотограф Джайлс Дьюлі, який також був присутній на зустрічі, додав, що його фонд "Спадок війни" (Legacy of War Foundation) також збирає кошти на розмінування і вже став офіційним партнером платформи United24 у Великій Британії.

Окрім зустрічі з президентом України Коллінз також відвідає Київську й Чернігівську області, де ознайомиться із роботою українських саперів.

Про візит 48-річного актора до України стало відомо напередодні. Міша приїхав до столиці разом із українським футболістом Андрієм Шевченком та його сином Джорданом.

Михайло Коллінз народився у Бостоні, але його предки родом із Київської області. Він вивчав у коледжі українську політику та історію й кілька разів приїжджав до України до повномасштабної війни. Найбільш відомий за ролями у фільмах "Стоунхендж. Апокаліпсис", "Карла", "Перерване життя", а також у серіалах "Всі жінки відьми" та "Надприродне".

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua